BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Zijkant behuizing C00874970 - 1780960200 Volledige Afdekplaat Half Gebogen
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 08 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Zijkant behuizing Product Beschrijving
Het BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Zijkant behuizing C00874970 Staafmixer heeft 2 jaar garantie. Een BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Zijkant behuizing is geschikt voor Staafmixer en past op apparaten van BEKO/GRUNDIG/ARCELIK, Arcelik, Beko, Elektrabregenz, Grundig en meer.
Een behuizingsonderdeel voor de staafmixer vormt de buitenste constructie van het apparaat. Het beschermt de interne motor, elektronica en wiring tegen mechanische schade en vocht. Daarnaast biedt het de gebruiker een veilige grip tijdens het mixen. Behuizingsonderdelen omvatten onder andere de motorbehuizing, het handgreepgedeelte en klepjes of afdekpanelen. Vervang het behuizingsonderdeel van uw staafmixer bij zichtbare scheuren, barsten of afgebroken delen in de behuizing. Ook trillingen door een losse behuizing, blootliggende elektronica of een beschadigde grip zijn signalen dat vervanging nodig is. Een defecte behuizing vormt een veiligheidsrisico bij gebruik nabij vloeistoffen.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze C00874970 Zijkant behuizing van het merk BEKO/GRUNDIG/ARCELIK laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Zijkant behuizing Specificaties
Product
| Artikelnummer | 244972869 |
| Bestelnummer fabrikant | C00874970 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | BEKO/GRUNDIG/ARCELIK |
| Contactgegevens fabrikant |
ARCELIK A.S. [email protected] http://www.arcelikglobal.com Karaağaç Caddesi 2-6 34445 Istanbul, Beyoğlu, TR |
| Voor apparaat | Staafmixer |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Arcelik , Beko , Elektrabregenz , Grundig |
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Zijkant behuizing Beoordelingen
Goed advies, klantvriendelijk, snelle levering
Goed advies, klantvriendelijk, snelle levering
Goed advies, klantvriendelijk, snelle levering
Goede prijs en snelle levering
Goede prijs en snell
Goede prijs en snelle levering
snel geleverd en gelukkig juiste onderdelen
prima
snel geleverd en gelukkig juiste onderdelen
Bekijk alternatieven voor dit Zijkant behuizing
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland