GROUPE SEB Zeef SS7235005936 - Filter
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 20 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
GROUPE SEB Zeef Product Beschrijving
Het GROUPE SEB Zeef SS7235005936 Waterkoker heeft Breedte 6,8 cm, Hoogte 1,3 cm, Lengte 6,1 cm, Type poederzeef en Verzadiging indicator nee. Een GROUPE SEB Zeef is geschikt voor Waterkoker en past op apparaten van GROUPE SEB en Tefal.
Een waterkokerfilter, ook wel kalkfilter of antikalkfilter genoemd, vangt kalkdeeltjes op tijdens het koken van water. Het filter bevindt zich bij de uitloop en voorkomt dat kalkresten in dranken zoals thee of koffie terechtkomen. Regelmatige vervanging zorgt voor een vrije doorstroom en schoon water uit de waterkoker. Vervang het filter van uw waterkoker wanneer er kalkresten of witte vlokken in het gekookte water zichtbaar zijn, de doorstroom bij het uitschenken merkbaar trager is, of het filter zichtbaar verkleurd en verstopt is. Gemiddeld is vervanging na twee tot drie maanden gebruik aan te raden.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze SS7235005936 Zeef van het merk GROUPE SEB laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
GROUPE SEB Zeef Specificaties
Product
| Artikelnummer | 299986100 |
| Bestelnummer fabrikant | SS7235005936 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | GROUPE SEB |
| Contactgegevens fabrikant |
SEB INTERNATIONAL SERVICE [email protected] https://www.groupeseb.com Rue des Chars, BP 1 70310 Faucogney-et-la-Mer, FR |
| Voor apparaat | Waterkoker |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Tefal |
| Breedte | 6,8 cm |
| Hoogte | 1,3 cm |
| Lengte | 6,1 cm |
| Type | poederzeef |
| Verzadiging indicator | nee |
GROUPE SEB Zeef Beoordelingen
Fijn dat jullie zo behulpzaam waren bij het zoeken van de juiste glasplaat. Met de juiste plattegrond van de koelkast kon ik aangeven welke glasplaat ik nodig had om mis verstanden te voorkomen. Dank jullie wel voor de goede service.
Fijn dat jullie zo behulpzaam waren bij…
Fijn dat jullie zo behulpzaam waren bij het zoeken van de juiste glasplaat. Met de juiste plattegrond van de koelkast kon ik aangeven welke glasplaat ik nodig had om mis verstanden te voorkomen. Dank jullie wel voor de goede service.
Snel en duidelijke communicatie. Zoals het hoort.
Snel en duidelijke communicatie
Snel en duidelijke communicatie. Zoals het hoort.
Leveringskosten zijn te hoog.
Leveringskosten zijn te hoog.
Leveringskosten zijn te hoog.
Bekijk alternatieven voor dit Zeef
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland