Vestel Weerstanden 30000876 - 1, 2r-0, 25w Weerstand Mf 1/4w 1, 2r J Rohs
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 18 december in huis
| Aantal | 1 | 3+ | 5+ | 10+ |
|---|---|---|---|---|
| Prijs p/st | € 6,05 | € 4,84 | € 3,63 | € 2,42 |
| Je voordeel | – | −20% | −40% | −60% |
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Vestel Weerstanden Product Beschrijving
Het Vestel Weerstanden 30000876 Televisie heeft Formaat Axiaal (liggend), ROHS-conform ja, Type Metaalfilm weerstand, Vermogen 0,25W en Weerstand 1,2 Ω. Een Vestel Weerstanden is geschikt voor Televisie en past op apparaten van Vestel, Autovox, Dmtech, Kendo, Lenco en meer.
Een weerstand in een televisie is een passief elektronisch component dat de stroomsterkte in een circuit reguleert. Het beschermt gevoelige componenten tegen overbelasting en zorgt voor stabiele spanningsverdeling op de printplaat. Weerstanden worden toegepast in voedingscircuits, backlight-aansturing en signaalborden van televisies. Vervanging van een weerstand in een televisie is nodig bij: geen beeld of geluid, spontaan uitschakelen, zichtbare brandschade of verkleurde printplaat, flikkerende of donkere backlight en opstartproblemen. Een defecte weerstand is vaak meetbaar met een multimeter via afwijkende weerstandswaarden.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 30000876 Weerstanden van het merk Vestel laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Vestel Weerstanden Specificaties
Product
| Artikelnummer | 350906623 |
| Bestelnummer fabrikant | 30000876 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Vestel |
| Contactgegevens fabrikant |
Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. [email protected] www.vestel.com.tr Organize Sanayi Bölgesi 45030 Manisa, TR |
| Voor apparaat | Televisie |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Autovox , Dmtech , Kendo , Lenco , Metz , Regal , Seg , Silvercrest en meer |
| Formaat | Axiaal (liggend) |
| ROHS-conform | ja |
| Type | Metaalfilm weerstand |
| Vermogen | 0,25W |
| Weerstand | 1,2 Ω |
Vestel Weerstanden Beoordelingen
Goed en redelijk snel.
Goed en redelijk snel.
Goed en redelijk snel.
Eenvoudig opzoeken via de website als je je toestelnummer kent. Zowel officieel als goedkoper alternatief wordt in de kijker gezet. Zo kan je zelf een kosten/baten-analyse maken, genomen dat de officiële producten langer meegaan. Heel snelle levering!
Eenvoudig en snel
Eenvoudig opzoeken via de website als je je toestelnummer kent. Zowel officieel als goedkoper alternatief wordt in de kijker gezet. Zo kan je zelf een kosten/baten-analyse maken, genomen dat de officiële producten langer meegaan. Heel snelle levering!
degelijk onderdeel
degelijk onderdeel
degelijk onderdeel
Bekijk alternatieven voor dit Weerstanden
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland