JVC Weerstanden QRE141J392Y - Koolweerstand
JVC Weerstanden Product Beschrijving
Het JVC Weerstanden QRE141J392Y Video-speler-recorder heeft Aantal componenten 2, Kleur Bruin, Materiaal Keramiek met metaaldraad, Moeilijkheidsgraad Makkelijk, Producttype Weerstanden, Toepassing Verwarmingselement of thermische bescherming, Verbindingstype Draadverbinding, Vervangingstijd Kort en Vorm Rechthoekig. Een JVC Weerstanden is geschikt voor Video-speler-recorder en past op apparaten van Daewoo, JVC, Kenwood, Philips en meer.
Elektronica-onderdelen voor video-speler-recorders omvatten printplaten, condensatoren, transistoren en stuurelektronica. Deze componenten regelen de signaalverwerking, motoraansturing en lees-/schrijffuncties van de recorder. Ze vormen de kern van de elektrische werking en zorgen voor correcte communicatie tussen de mechanische en digitale onderdelen van het apparaat. Vervanging is nodig bij: geen beeld- of geluidsweergave, spontaan uitschakelen, foutmeldingen op het display, oververhitting, of het apparaat start niet op. Ook bij zichtbare schade aan printplaten, opgeblazen condensatoren of brandgeur wijzen symptomen op een defect elektronicacomponent in de video-speler-recorder.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze QRE141J392Y Weerstanden van het merk JVC laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
JVC Weerstanden Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231285813 |
| Bestelnummer fabrikant | QRE141J392Y |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | JVC |
| Contactgegevens fabrikant |
JVC/KENWOOD DEUTSCHLAND GMBH [email protected] www.kenwood.de oder https://de.jvc.com/ Konrad-Adenauer-Allee 1-11 1-11 61118 Bad Vilbel, DE |
| Voor apparaat | Video-speler-recorder |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Daewoo , JVC , Kenwood , Philips , Sony , Thomson , Toshiba |
| Aantal componenten | 2 |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Keramiek met metaaldraad |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Producttype | Weerstanden |
| Toepassing | Verwarmingselement of thermische bescherming |
| Verbindingstype | Draadverbinding |
| Vervangingstijd | Kort |
| Vorm | Rechthoekig |
JVC Weerstanden Beoordelingen
Het product was zoals ik verwacht had maar de levering daarvan was veel minder … goed op te volgen van het pakket, ik was gans de dag thuis en zag dat hij bijna bij mij thuis was en nee … ze leggen het een straat verder af bij een verzamelpunt … om 15 u dan nog , moest het nog laat zijn zou ik dat verstaan …. Maar op dat uur , ben slecht te been en moest er dan nog achter , gelukkig nog niet te ver … maar het pakket zelf tevreden !! pakjes dienst 0/10 !!!!
Het product was zoals ik verwacht had ma…
Het product was zoals ik verwacht had maar de levering daarvan was veel minder … goed op te volgen van het pakket, ik was gans de dag thuis en zag dat hij bijna bij mij thuis was en nee … ze leggen het een straat verder af bij een verzamelpunt … om 15 u dan nog , moest het nog laat zijn zou ik dat verstaan …. Maar op dat uur , ben slecht te been en moest er dan nog achter , gelukkig nog niet te ver … maar het pakket zelf tevreden !! pakjes dienst 0/10 !!!!
Deutschland