JVC Weerstanden QRE141J102Y - Carbon Weerstand
JVC Weerstanden Product Beschrijving
Het JVC Weerstanden QRE141J102Y Video-speler-recorder heeft Doorsnede 1,7 mm, Formaat Axiaal (liggend), Lengte 34 mm, Type Koolfilmweerstand, Weerstand 1 KΩ, Aansluitingen Koperdraad, Behuizing materiaal Keramiek, Component type Axiale weerstand, Installatie tijdsduur Kort en Kleur banden Bruin-zwart-bruin. Een JVC Weerstanden is geschikt voor Video-speler-recorder en past op apparaten van Daewoo, JVC, Kenwood, Philips en meer.
Elektronica-onderdelen voor video-speler-recorders omvatten printplaten, condensatoren, transistoren en stuurelektronica. Deze componenten regelen de signaalverwerking, motoraansturing en lees-/schrijffuncties van de recorder. Ze vormen de kern van de elektrische werking en zorgen voor correcte communicatie tussen de mechanische en digitale onderdelen van het apparaat. Vervanging is nodig bij: geen beeld- of geluidsweergave, spontaan uitschakelen, foutmeldingen op het display, oververhitting, of het apparaat start niet op. Ook bij zichtbare schade aan printplaten, opgeblazen condensatoren of brandgeur wijzen symptomen op een defect elektronicacomponent in de video-speler-recorder.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze QRE141J102Y Weerstanden van het merk JVC laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
JVC Weerstanden Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231285812 |
| Bestelnummer fabrikant | QRE141J102Y |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | JVC |
| Contactgegevens fabrikant |
JVC/KENWOOD DEUTSCHLAND GMBH [email protected] www.kenwood.de oder https://de.jvc.com/ Konrad-Adenauer-Allee 1-11 1-11 61118 Bad Vilbel, DE |
| Voor apparaat | Video-speler-recorder |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Daewoo , JVC , Kenwood , Philips , Sony , Thomson , Toshiba |
| Doorsnede | 1,7 mm |
| Formaat | Axiaal (liggend) |
| Lengte | 34 mm |
| Type | Koolfilmweerstand |
| Weerstand | 1 KΩ |
| Aansluitingen | Koperdraad |
| Behuizing materiaal | Keramiek |
| Component type | Axiale weerstand |
| Installatie tijdsduur | Kort |
| Kleur banden | Bruin-zwart-bruin |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Product type | Weerstand |
| Vermogen klasse | 0.25W of 0.5W |
JVC Weerstanden Beoordelingen
Alles klopt van begin tot eind en makkelijk om te bestellen topper.
Alles klopt van begin tot eind en…
Alles klopt van begin tot eind en makkelijk om te bestellen topper.
Snel opgepakt de bestelling
Snel opgepakt de bestelling
Snel opgepakt de bestelling
Goede service snelle levering en reacties pompje wasdroger besteld bleek niet te passen toch de goede gevonden en opgestuurd en de niet passende retour top dus
Goede service snelle levering en reactie…
Goede service snelle levering en reacties pompje wasdroger besteld bleek niet te passen toch de goede gevonden en opgestuurd en de niet passende retour top dus
België (NL)
Deutschland