Elica Vetfilter GRI0147532A - Vetfilter Gfa 1+8 Om Air
Elica Vetfilter Product Beschrijving
Het Elica Vetfilter GRI0147532A Afzuigkap heeft Doorsnede 26,5 cm, Hoogte 1,2 cm, Inhoud (stuks) 1, Type Vet filter, Bevestigingspunt Centrale nok, Installatietijd Kort, Kleur Wit/Grijs, Materiaalsamenstellng Gaasweefsel, Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk en Producttype Vetfilter. Een Elica Vetfilter is geschikt voor Afzuigkap en past op apparaten van Elica.
Een filter voor de afzuigkap vangt vet, rook en fijnstof op die vrijkomen tijdens het koken. Vetfilters zijn doorgaans gemaakt van aluminium of RVS en beschermen de motor en het afvoerkanaal tegen vervuiling. Koolstoffilters zuiveren de lucht bij recirculerende afzuigkappen. Regelmatige vervanging is noodzakelijk voor een goede luchtkwaliteit en een efficiënt werkende afzuigkap. Vervang het filter van uw afzuigkap bij zichtbare vetopbouw, verminderde zuigkracht of aanhoudende kookgeuren in de ruimte. Een verzadigd koolstoffilter filtert lucht niet meer effectief. Vetfilters die niet meer reinigbaar zijn of beschadigd raken, dienen vervangen te worden. De fabrikant geeft doorgaans een vervangingsinterval aan op basis van gebruiksuren.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze GRI0147532A Vetfilter van het merk Elica laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Elica Vetfilter Specificaties
Product
| Artikelnummer | 240019759 |
| Bestelnummer fabrikant | GRI0147532A |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Elica |
| Contactgegevens fabrikant |
ELICA SPA [email protected] https://www.elica.com Via Ermanno Casoli, 2 60044 Fabriano (AN), IT |
| Voor apparaat | Afzuigkap |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Elica |
| Doorsnede | 26,5 cm |
| Hoogte | 1,2 cm |
| Inhoud (stuks) | 1 |
| Type | Vet filter |
| Bevestigingspunt | Centrale nok |
| Installatietijd | Kort |
| Kleur | Wit/Grijs |
| Materiaalsamenstellng | Gaasweefsel |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Producttype | Vetfilter |
| Randafwerking | Zwarte rand |
| Toepassing | Afzuigkap/Dampkap |
| Vorm | Rond |
Elica Vetfilter Beoordelingen
Snelle en volledige levering van benodigd onderdeel
Snelle en volledige levering van benodig…
Snelle en volledige levering van benodigd onderdeel
kreeg een kookplaat ben er blij meemet kapotte knop onderdelen planet bezorgde de volgende dag een nieuwe knop en leverancier Bol.Com betaalde dus
kreeg een kookplaat ben er blij meemet…
kreeg een kookplaat ben er blij meemet kapotte knop onderdelen planet bezorgde de volgende dag een nieuwe knop en leverancier Bol.Com betaalde dus
Snel en goed geleverd en bestelling was makkelijk te vinden op de site
Snel en goed geleverd en bestelling was…
Snel en goed geleverd en bestelling was makkelijk te vinden op de site
België (NL)
Deutschland