INTERBÄR Tuimelschakelaars 362720122 - Tuimelschakelaar Inbouw Serie 3627 Ip65
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
INTERBÄR Tuimelschakelaars Product Beschrijving
Het INTERBÄR Tuimelschakelaars 362720122 Overige heeft Breedte 22 mm, Lengte 30 mm, Schakelspanning max. 250 V, Schakelstroom max. 16 A en Soort schakelaar Wip-schakelaar. Een INTERBÄR Tuimelschakelaars is geschikt voor Overige en past op apparaten van INTERBÄR en Rollergrill.
Bewegende elektronica omvat onderdelen zoals motoren, ventilatoren, actuatoren en mechanische schakelaars die fysieke beweging combineren met elektrische aansturing. Deze componenten verzorgen in diverse apparaten de aandrijving, koeling of bediening van bewegende delen. Ze vormen de schakel tussen elektrische signalen en mechanische werking binnen het apparaat. Vervanging is nodig bij hoorbare afwijkingen zoals schuren, trillen of onregelmatig draaien. Ook verminderde prestaties, oververhitting, vastlopen van bewegende delen of het uitblijven van reactie op elektrische signalen wijzen op slijtage of defect. Zichtbare beschadigingen aan contacten of behuizing bevestigen de noodzaak tot vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 362720122 Tuimelschakelaars van het merk INTERBÄR laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
INTERBÄR Tuimelschakelaars Specificaties
Product
| Artikelnummer | 251713210 |
| Bestelnummer fabrikant | 362720122 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | INTERBÄR |
| Contactgegevens fabrikant |
INTERBÄR [email protected] www.interbaer.de Hälverstraße 43 58579 Schalksmühle, DE |
| Voor apparaat | Overige |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Rollergrill |
| Breedte | 22 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Schakelspanning max. | 250 V |
| Schakelstroom max. | 16 A |
| Soort schakelaar | Wip-schakelaar |
INTERBÄR Tuimelschakelaars Beoordelingen
Stipte levering.
Stipte levering.
Stipte levering.
Super goed en een fijn prijsje. Product kunnen vinden aan de hand van productnummer, dus je hebt zekerheid dat het onderdeel past. De rubberen rand van de wasmachine was gescheurd en hierdoor lekte er voor onder de wasmachine water. Dit is nu opgelost! Vele malen goedkoper en er is prima uitleg met video’s.
Super goed en een fijn prijsje
Super goed en een fijn prijsje. Product kunnen vinden aan de hand van productnummer, dus je hebt zekerheid dat het onderdeel past. De rubberen rand van de wasmachine was gescheurd en hierdoor lekte er voor onder de wasmachine water. Dit is nu opgelost! Vele malen goedkoper en er is prima uitleg met video’s.
kreeg alles op tijd en netjes ingepakt.
kreeg alles op tijd en netjes ingepakt.
kreeg alles op tijd en netjes ingepakt.
Bekijk alternatieven voor dit Tuimelschakelaars
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland