SOUND UNITED Transistoren 90MBA001450R - A107 Transistor - Kra107m
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 28 november in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
SOUND UNITED Transistoren Product Beschrijving
Het SOUND UNITED Transistoren 90MBA001450R Microset heeft 2 jaar garantie. Een SOUND UNITED Transistoren is geschikt voor Microset en past op apparaten van SOUND UNITED en Marantz.
Een transistor is een halfgeleidercomponent die in een microset signaalversterking en schakelfuncties verzorgt. Het onderdeel regelt de versterking van audio- en HF-signalen in de zend- en ontvangstcircuits. Zonder functionerende transistor werkt de microset niet naar behoren. Vervanging is nodig bij vervormd of wegvallend audiosignaal, geen zend- of ontvangstfunctie, of oververhitting van de printplaat. Ook bij meetbare afwijkingen in spanning of versterking, of zichtbare fysieke schade aan de transistor, is vervanging vereist.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 90MBA001450R Transistoren van het merk SOUND UNITED laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
SOUND UNITED Transistoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 305220055 |
| Bestelnummer fabrikant | 90MBA001450R |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | SOUND UNITED |
| Contactgegevens fabrikant |
D&M Germany GmbH [email protected] https://www.denon.com An der Kleinbahn 18 41334 Nettetal, DE |
| Voor apparaat | Microset |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Marantz |
SOUND UNITED Transistoren Beoordelingen
Blijk baar was deze koerier te ongeduldig?????
Blijk baar was deze koerier te…
Blijk baar was deze koerier te ongeduldig?????
Deutschland