SOUND UNITED Transistoren 00D2730461001 - C4370a Transistor Ktc4370a-y-u/p
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 29 september in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
SOUND UNITED Transistoren Product Beschrijving
Het SOUND UNITED Transistoren 00D2730461001 Versterker heeft Merk KEC, Type behuizing TO-220 FP, Aansluitingen 3 pinnen, Behuizing type TO-220, Kleur Zwart, Materiaal behuizing Kunststof, Materiaal pinnen Metaal, Moeilijkheidsgraad Makkelijk, Product type Transistor en Vervang tijd Kort. Een SOUND UNITED Transistoren is geschikt voor Versterker en past op apparaten van SOUND UNITED, Denon, LG, Marantz, Sanyo en meer.
Electronica voor versterkers omvat componenten zoals condensatoren, transistoren, weerstanden en printplaten die het audiosignaal verwerken en versterken. Deze onderdelen reguleren spanningen, filteren signalen en zorgen voor de elektrische werking van de versterker. Vervanging van defecte elektronische componenten herstelt de oorspronkelijke functionaliteit van het apparaat. Vervanging van elektronische componenten in een versterker is nodig bij: geen of vervormd geluid, eenzijdig uitgevallen kanaal, oververhitting, het doorslaan van zekeringen, hoorbare brom of ruis, of een versterker die niet opstart. Zichtbare schade aan condensatoren of verbrande componenten op de printplaat zijn eveneens concrete indicatoren voor vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 00D2730461001 Transistoren van het merk SOUND UNITED laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
SOUND UNITED Transistoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231454145 |
| Bestelnummer fabrikant | 00D2730461001 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | SOUND UNITED |
| Contactgegevens fabrikant |
D&M Germany GmbH [email protected] https://www.denon.com An der Kleinbahn 18 41334 Nettetal, DE |
| Voor apparaat | Versterker |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Denon , LG , Marantz , Sanyo , Yamaha |
| Merk | KEC |
| Type behuizing | TO-220 FP |
| Aansluitingen | 3 pinnen |
| Behuizing type | TO-220 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal pinnen | Metaal |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Product type | Transistor |
| Vervang tijd | Kort |
SOUND UNITED Transistoren Beoordelingen
Was ok en zoals beloofd
Was ok en zoals beloofd
Was ok en zoals beloofd
Bestelling is snel geleverd. Goede service. Geen verbeterpunten.
Bestelling is snel geleverd
Bestelling is snel geleverd. Goede service. Geen verbeterpunten.
Artikelen (glazen koelkastplaten) zijn zéér goed verpakt. Er is heel goed rekening mee gehouden dat het een breekbare zending betreft. Ook eerder bezorgd dan verwacht. Kortom. Niets dan lof.
Zeer tevreden
Artikelen (glazen koelkastplaten) zijn zéér goed verpakt. Er is heel goed rekening mee gehouden dat het een breekbare zending betreft. Ook eerder bezorgd dan verwacht. Kortom. Niets dan lof.
Deutschland