INCHANGE SEMICONDUCTOR Transistoren 2SB1254 - Transistor
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 05 september in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
INCHANGE SEMICONDUCTOR Transistoren Product Beschrijving
Het INCHANGE SEMICONDUCTOR Transistoren 2SB1254 Keukenmachine heeft Merk Inchange Semiconductor, Polariteit PNP, Soort aansluiting Print-montage, Type behuizing TO-3P, Aantal pinnen 3, Behuizing type TO-220, Kleur Zwart, Materiaal behuizing Plastic, Materiaal pinnen Metaal en Moeilijkheidsgraad vervangen Makkelijk. Een INCHANGE SEMICONDUCTOR Transistoren is geschikt voor Keukenmachine en past op apparaten van INCHANGE SEMICONDUCTOR, Kenwood, en Philips.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!
Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 2SB1254 Transistoren van het merk INCHANGE SEMICONDUCTOR laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
INCHANGE SEMICONDUCTOR Transistoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231356133 |
| Bestelnummer fabrikant | 2SB1254 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | INCHANGE SEMICONDUCTOR |
| Contactgegevens fabrikant |
Inchange Semiconductor Company Limited [email protected] http://www.iscsemi.cn/ Xinmei Road 68 214028 Wuxi, Wuxi-New-District (WND), CN |
| Voor apparaat | Keukenmachine |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Kenwood , Philips |
| Merk | Inchange Semiconductor |
| Polariteit | PNP |
| Soort aansluiting | Print-montage |
| Type behuizing | TO-3P |
| Aantal pinnen | 3 |
| Behuizing type | TO-220 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal behuizing | Plastic |
| Materiaal pinnen | Metaal |
| Moeilijkheidsgraad vervangen | Makkelijk |
| Product type | Transistor |
| Tijdsduur vervangen | Kort |
INCHANGE SEMICONDUCTOR Transistoren Beoordelingen
Snel en correct geleverd
Snel en correct
Snel en correct geleverd
Het bestelde (rubberstrip van de deur van de diepvries) was niet hetzelfde als het originele, moest zelf behoorlijk wat aanpassingen doen om het te laten passen.
aanpassen van het bestelde atikel
Het bestelde (rubberstrip van de deur van de diepvries) was niet hetzelfde als het originele, moest zelf behoorlijk wat aanpassingen doen om het te laten passen.
Deutschland