- Transistoren - Bf759 Transistor 11k
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 29 augustus in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
- Transistoren Product Beschrijving
Het - Transistoren Televisie heeft Frequentie 45 MHz, Merk TFK, Polariteit NPN, Soort aansluiting Print-montage, Type behuizing TO-202-3, Aantal pennen 3, Behuizing kleur Blauw, Form factor TO-220, Gebruikte element Silicium en Materiaal behuizing Kunststof. Een - Transistoren is geschikt voor Televisie en past op apparaten van -, Galaxis, Goldstar, Grundig, LG en meer.
Een transistor in een televisie is een halfgeleidercomponent die elektrische signalen versterkt of schakelt. Het onderdeel reguleert stroomvloeien binnen schakelingen zoals de voeding, beeldverwerking en audiomodule. Transistoren komen voor in de SMPS-voedingseenheid, het hoofdbord en het backlight-inverterboard van een televisie. Vervanging van een transistor in een televisie is nodig bij: geen beeld of geluid, onregelmatige beeldhelderheid, flikkerende backlight, spontaan uitschakelen of opstartproblemen. Een visueel defecte transistor is herkenbaar aan verbranding, barsten in de behuizing of meetbare afwijkingen in weerstand- of spanningswaarden.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze Transistoren van het merk - laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
- Transistoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 240318258 |
| Bestelnummer fabrikant | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | - |
| Contactgegevens fabrikant |
ASWO International Service GmbH [email protected] https://www.aswo.com Riesweg 1 31036 Eime, DE |
| Voor apparaat | Televisie |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Galaxis , Goldstar , Grundig , LG , Philips , Sony , Thomson |
| Frequentie | 45 MHz |
| Merk | TFK |
| Polariteit | NPN |
| Soort aansluiting | Print-montage |
| Type behuizing | TO-202-3 |
| Aantal pennen | 3 |
| Behuizing kleur | Blauw |
| Form factor | TO-220 |
| Gebruikte element | Silicium |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad vervangen | Makkelijk |
| Pin configuratie | Collector, basis, emitter |
| Product type | Transistor |
| Tijdsduur vervangen | Kort |
- Transistoren Beoordelingen
Positief!
Positief!
Positief!
Gewoon zoals het hoort . Goede informatie over desbetreffende onderdelen en voor welke types geschikt.
Gewoon zoals het hoort
Gewoon zoals het hoort . Goede informatie over desbetreffende onderdelen en voor welke types geschikt.
10/10. Was op zoek naar een product voor onze smeg oven. Stond niet op de website, maar via de klantenservice ben ik toch geholpen. Ze zijn op zoek gegaan naar het artikel (dat nog niet in hun assortiment stond), hebben het gevonden, stuurde mij netjes een prijsopgave en het past perfect. Dankjewel.
10/10
10/10. Was op zoek naar een product voor onze smeg oven. Stond niet op de website, maar via de klantenservice ben ik toch geholpen. Ze zijn op zoek gegaan naar het artikel (dat nog niet in hun assortiment stond), hebben het gevonden, stuurde mij netjes een prijsopgave en het past perfect. Dankjewel.
Bekijk alternatieven voor dit Transistoren
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland