- Transistoren - Bd442 Transistor Si-p Rohs
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 28 augustus in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
- Transistoren Product Beschrijving
Het - Transistoren Microset heeft Merk STMicroelectronics, Polariteit PNP, ROHS-conform ja, Soort aansluiting Print-montage en Type behuizing TO-126. Een - Transistoren is geschikt voor Microset en past op apparaten van -, Aristona, Bangolufsen, Blaupunkt, Braun en meer.
Een transistor is een halfgeleidercomponent die in een microset signaalversterking en schakelfuncties verzorgt. Het onderdeel regelt de versterking van audio- en HF-signalen in de zend- en ontvangstcircuits. Zonder functionerende transistor werkt de microset niet naar behoren. Vervanging is nodig bij vervormd of wegvallend audiosignaal, geen zend- of ontvangstfunctie, of oververhitting van de printplaat. Ook bij meetbare afwijkingen in spanning of versterking, of zichtbare fysieke schade aan de transistor, is vervanging vereist.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze Transistoren van het merk - laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
- Transistoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231350651 |
| Bestelnummer fabrikant | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | - |
| Contactgegevens fabrikant |
ASWO International Service GmbH [email protected] https://www.aswo.com Riesweg 1 31036 Eime, DE |
| Voor apparaat | Microset |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Smeg , Aristona , Bangolufsen , Blaupunkt , Braun , Grundig , Hitachi , Marantz en meer |
| Merk | STMicroelectronics |
| Polariteit | PNP |
| ROHS-conform | ja |
| Soort aansluiting | Print-montage |
| Type behuizing | TO-126 |
- Transistoren Beoordelingen
Snelle levering van de bestelling
Snelle levering van de bestelling
Snelle levering van de bestelling
10/10. Was op zoek naar een product voor onze smeg oven. Stond niet op de website, maar via de klantenservice ben ik toch geholpen. Ze zijn op zoek gegaan naar het artikel (dat nog niet in hun assortiment stond), hebben het gevonden, stuurde mij netjes een prijsopgave en het past perfect. Dankjewel.
10/10
10/10. Was op zoek naar een product voor onze smeg oven. Stond niet op de website, maar via de klantenservice ben ik toch geholpen. Ze zijn op zoek gegaan naar het artikel (dat nog niet in hun assortiment stond), hebben het gevonden, stuurde mij netjes een prijsopgave en het past perfect. Dankjewel.
Bekijk alternatieven voor dit Transistoren
Recent bekeken apparaten passend voor deze Transistoren
België (NL)
Deutschland