- Transistoren - Bc556b Transistor 10b Rohs-conformjk Transistor)
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 27 augustus in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
- Transistoren Product Beschrijving
Het - Transistoren Televisie heeft Frequentie 150 MHz, Polariteit PNP, ROHS-conform ja, Soort aansluiting Print-montage, Type behuizing TO-92, Aantal pinnen 3, Behuizing type TO-92, Installatieduur Kort, Kleur Zwart en Materiaal behuizing Plastic. Een - Transistoren is geschikt voor Televisie en past op apparaten van -, Aeg, Cinex, Denon, Elemis en meer.
Een transistor in een televisie is een halfgeleidercomponent die elektrische signalen versterkt of schakelt. Het onderdeel reguleert stroomvloeien binnen schakelingen zoals de voeding, beeldverwerking en audiomodule. Transistoren komen voor in de SMPS-voedingseenheid, het hoofdbord en het backlight-inverterboard van een televisie. Vervanging van een transistor in een televisie is nodig bij: geen beeld of geluid, onregelmatige beeldhelderheid, flikkerende backlight, spontaan uitschakelen of opstartproblemen. Een visueel defecte transistor is herkenbaar aan verbranding, barsten in de behuizing of meetbare afwijkingen in weerstand- of spanningswaarden.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze Transistoren van het merk - laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
- Transistoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231387048 |
| Bestelnummer fabrikant | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | - |
| Contactgegevens fabrikant |
ASWO International Service GmbH [email protected] https://www.aswo.com Riesweg 1 31036 Eime, DE |
| Voor apparaat | Televisie |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Nardi , Aeg , Siemens , Cinex , Denon , Elemis , Expert , Formenti en meer |
| Frequentie | 150 MHz |
| Polariteit | PNP |
| ROHS-conform | ja |
| Soort aansluiting | Print-montage |
| Type behuizing | TO-92 |
| Aantal pinnen | 3 |
| Behuizing type | TO-92 |
| Installatieduur | Kort |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal behuizing | Plastic |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Pinnen configuratie | Draadachtig |
| Product type | Transistor |
- Transistoren Beoordelingen
Wat ik als minpunt heb is de verzending. Het rolletje had ook wel door de brievenbus gekund. Verpakking was volgens mij duurder dan het rolletje.
Wat ik als minpunt heb is de verzending
Wat ik als minpunt heb is de verzending. Het rolletje had ook wel door de brievenbus gekund. Verpakking was volgens mij duurder dan het rolletje.
Duidelijke website zeker als je het vergelijkt met andere aanbieders. Snelle, goede levering.
Zeer goed
Duidelijke website zeker als je het vergelijkt met andere aanbieders. Snelle, goede levering.
Past perfect,snelle levering
Past perfect,snelle levering
Past perfect,snelle levering
Bekijk alternatieven voor dit Transistoren
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Recent bekeken apparaten passend voor deze Transistoren
Deutschland