- Transistoren - 2sd1880 Transistor Rohs-conform
- Transistoren Product Beschrijving
Het - Transistoren Televisie heeft Merk Inchange Semiconductor, Polariteit NPN, ROHS-conform ja, Soort aansluiting Print-montage, Type behuizing TO-3PML, Aantal pinnen 3, Behuizing type TO-220, Kleur Zwart, Moeilijkheidsgraad Makkelijk, Pin configuratie Collector, Base en Emitter. Een - Transistoren is geschikt voor Televisie en past op apparaten van -, Daewoo, en Hitachi.
Een transistor in een televisie is een halfgeleidercomponent die elektrische signalen versterkt of schakelt. Het onderdeel reguleert stroomvloeien binnen schakelingen zoals de voeding, beeldverwerking en audiomodule. Transistoren komen voor in de SMPS-voedingseenheid, het hoofdbord en het backlight-inverterboard van een televisie. Vervanging van een transistor in een televisie is nodig bij: geen beeld of geluid, onregelmatige beeldhelderheid, flikkerende backlight, spontaan uitschakelen of opstartproblemen. Een visueel defecte transistor is herkenbaar aan verbranding, barsten in de behuizing of meetbare afwijkingen in weerstand- of spanningswaarden.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze Transistoren van het merk - laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
- Transistoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 256784765 |
| Bestelnummer fabrikant | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | - |
| Contactgegevens fabrikant |
ASWO International Service GmbH [email protected] https://www.aswo.com Riesweg 1 31036 Eime, DE |
| Voor apparaat | Televisie |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Aeg , Daewoo , Hitachi |
| Merk | Inchange Semiconductor |
| Polariteit | NPN |
| ROHS-conform | ja |
| Soort aansluiting | Print-montage |
| Type behuizing | TO-3PML |
| Aantal pinnen | 3 |
| Behuizing type | TO-220 |
| Kleur | Zwart |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Pin configuratie | Collector, Base, Emitter |
| Product type | Transistor |
| Vervang tijdsduur | Kort |
- Transistoren Beoordelingen
De stuk past perfect voor mijn wasmachine De uitleg video was perfect Success met de business
De stuk past perfect voor mijn…
De stuk past perfect voor mijn wasmachine De uitleg video was perfect Success met de business
Na 5 jaar zoeken eindelijk de goeie schakelaar gevonden voor mn versterker van 30jaar oud
Eindelijk de goeie schakelaar
Na 5 jaar zoeken eindelijk de goeie schakelaar gevonden voor mn versterker van 30jaar oud
Deutschland