- Thyristoren - 2n4101 2n... Thyristoren
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 12 september in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
- Thyristoren Product Beschrijving
Het - Thyristoren Televisie heeft Max. stroomsterkte 5 A, Max. werkspanning 700 V, Merk STMicroelectronics, Soort aansluiting Print-montage, Type behuizing TO-66, Behuizing type Flange mount, Connector type Ronde DIN connector, Kleur Zwart/zilverkleurig, Materiaal behuizing Metaal en Moeilijkheidsgraad Makkelijk. Een - Thyristoren is geschikt voor Televisie en past op apparaten van - en Mitsubishi.
Een halfgeleider in een televisie is een elektronisch component — zoals een transistor, diode of IC — dat elektrische signalen regelt en versterkt. Het zorgt voor de aansturing van beeldverwerking, voeding en besturingscircuits. Halfgeleiders bevinden zich op de hoofd- of voedingsprint en zijn essentieel voor het correct functioneren van het beeldscherm en de elektronische schakelingen. Vervanging van een halfgeleider in een televisie is nodig bij: geen of vervormd beeld, onregelmatige herstarts, oververhitting van de printplaat, zichtbare brandschade of doorslag op de component, uitvallend achtergrondlicht of een televisie die niet meer opstart. Een defecte transistor of diode is meetbaar met een multimeter en veroorzaakt vaak stroomuitval in een specifiek circuit.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze Thyristoren van het merk - laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
- Thyristoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 380537331 |
| Bestelnummer fabrikant | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | - |
| Contactgegevens fabrikant |
ASWO International Service GmbH [email protected] https://www.aswo.com Riesweg 1 31036 Eime, DE |
| Voor apparaat | Televisie |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Liebherr , Mitsubishi |
| Max. stroomsterkte | 5 A |
| Max. werkspanning | 700 V |
| Merk | STMicroelectronics |
| Soort aansluiting | Print-montage |
| Type behuizing | TO-66 |
| Behuizing type | Flange mount |
| Connector type | Ronde DIN connector |
| Kleur | Zwart/zilverkleurig |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Montage gaten | 2 bevestigingsgaten |
| Product type | Thyristor |
| Vervangingstijd | 5-10 minuten |
- Thyristoren Beoordelingen
De website is makkelijk te navigueren. Ik vond wat ik nodig had vrij snel en de prijs was aantrekkelijk. Alles was best snel afgeleverd en werkt goed!
De website is makkelijk te navigueren
De website is makkelijk te navigueren. Ik vond wat ik nodig had vrij snel en de prijs was aantrekkelijk. Alles was best snel afgeleverd en werkt goed!
2 knoppen voor Beko fornuis besteld en binnen 24 uur bezorgd. Echt top.
2 knoppen voor Beko fornuis besteld en b…
2 knoppen voor Beko fornuis besteld en binnen 24 uur bezorgd. Echt top.
Het besteld onderdeel was niet meer verkrijgbaar bij andere onderdelen leverancier..Bij jullie WEL leverbaar
Het besteld onderdeel was niet meer…
Het besteld onderdeel was niet meer verkrijgbaar bij andere onderdelen leverancier..Bij jullie WEL leverbaar
Bekijk alternatieven voor dit Thyristoren
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Recent bekeken apparaten passend voor deze Thyristoren
Deutschland