HISENSE/GORENJE Stijgbuis 388287 - Bovenste Sproeierslang
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
HISENSE/GORENJE Stijgbuis Product Beschrijving
Het HISENSE/GORENJE Stijgbuis 388287 Vaatwasser heeft 2 jaar garantie. Een HISENSE/GORENJE Stijgbuis is geschikt voor Vaatwasser en past op apparaten van HISENSE/GORENJE, Amica, Bomann, Continentaledison, Essentielb en meer.
Een buis in een vaatwasser transporteert water tussen de pomp, sproeiarm en afvoer. Afhankelijk van de positie gaat het om een aanvoerbuis, afvoerbuis of circulatiebuis. Deze onderdelen zijn vervaardigd van kunststof of rubber en zorgen voor de juiste waterdoorstroming tijdens het was- en spoelprogramma. Vervang de buis in uw vaatwasser bij zichtbare scheuren, lekkage onder het apparaat, waterplassen in de onderbak of verminderde sproeidruk. Ook kalkaanslag of vervorming door hitte kan de doorstroming belemmeren. Een defecte buis leidt vaak tot foutmeldingen of onvolledig afvoeren van water.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 388287 Stijgbuis van het merk HISENSE/GORENJE laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
HISENSE/GORENJE Stijgbuis Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231231808 |
| Bestelnummer fabrikant | 388287 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | HISENSE/GORENJE |
| Contactgegevens fabrikant |
Hisense Gorenje Germany GmbH [email protected] https://www.gorenje.com/ Parkring 31 85748 Garching, DE |
| Voor apparaat | Vaatwasser |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Etna , Amica , Bomann , Continentaledison , Essentielb , Glemgas , Gorenje , Kenwood en meer |
HISENSE/GORENJE Stijgbuis Beoordelingen
Dat er toch een alternatief was ondanks, dat wat we besteld hadden niet geleverd kon worden
Dat er toch een alternatief was ondanks
Dat er toch een alternatief was ondanks, dat wat we besteld hadden niet geleverd kon worden
TE duur
TE duur
TE duur
Deutschland