DeLonghi Spoel KW687315 - Spoel
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 20 december in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
DeLonghi Spoel Product Beschrijving
Het DeLonghi Spoel KW687315 Strijkijzer heeft Aansluiting type Haakse inlaten, Connector type Twee-polige connector, Kleur Zwart en messing, Materiaal Kunststof en messing, Moeilijkheidsgraad Makkelijk, Product type Spoel/Elektromagnetische spoel, Soort onderdeel Elektromagnetische spoel voor watertoevoer en Vervangingstijd 5-10 minuten. Een DeLonghi Spoel is geschikt voor Strijkijzer en past op apparaten van DeLonghi en Kenwood.
Een spoel in een strijkijzer is een elektrische wikkelcomponent die verantwoordelijk is voor de opwekking van een elektromagnetisch veld, zoals toegepast in stoomstrijkijzers met stoomgenerator. De spoel regelt de energieoverdracht binnen het verwarmings- of sturingscircuit en zorgt voor een stabiele werking van de elektronica. Dit onderdeel is essentieel voor de correcte aansturing van het verwarmingselement en de temperatuurregeling. Vervang de spoel van uw strijkijzer bij de volgende symptomen: het strijkijzer warmt niet of onregelmatig op, de stoomfunctie werkt niet meer, het apparaat schakelt zichzelf onverwacht uit, of de temperatuurinstelling reageert niet. Ook zichtbare schade aan de wikkelingen, een brandgeur of een defecte zekering door kortsluiting in de spoel zijn duidelijke indicatoren voor vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze KW687315 Spoel van het merk DeLonghi laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
DeLonghi Spoel Specificaties
Product
| Artikelnummer | 253227507 |
| Bestelnummer fabrikant | KW687315 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | DeLonghi |
| Contactgegevens fabrikant |
DE' LONGHI APPLIANCES SRL [email protected] https://www.delonghigroup.com Via Lodovico Seitz, 47 31100 Treviso (TV), IT |
| Voor apparaat | Strijkijzer |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Kenwood |
| Aansluiting type | Haakse inlaten |
| Connector type | Twee-polige connector |
| Kleur | Zwart en messing |
| Materiaal | Kunststof en messing |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Product type | Spoel/Elektromagnetische spoel |
| Soort onderdeel | Elektromagnetische spoel voor watertoevoer |
| Vervangingstijd | 5-10 minuten |
DeLonghi Spoel Beoordelingen
Artikel goed en op tijd ontvangen. Geen klachten.
Top geen opmerkingen
Artikel goed en op tijd ontvangen. Geen klachten.
Als ik 0 sterren kon geven, zou ik er 0 geven ! Heb mijn bestelling nooit ontvangen! Hier koop ik nooit nog iets.
Als ik 0 sterren kon geven
Als ik 0 sterren kon geven, zou ik er 0 geven ! Heb mijn bestelling nooit ontvangen! Hier koop ik nooit nog iets.
Onderdelen planet, snelle levering, duidelijke site. Onderdelen hadden als brievenbuspost verzonden kunnen worden. Nu in een grote doos waar ik 6,99 euro verzendkosten voor heb moeten betalen.
Onderdelen planet
Onderdelen planet, snelle levering, duidelijke site. Onderdelen hadden als brievenbuspost verzonden kunnen worden. Nu in een grote doos waar ik 6,99 euro verzendkosten voor heb moeten betalen.
Bekijk alternatieven voor dit Spoel
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland