WHIRLPOOL/INDESIT Snappersluiting 481253029445 - C00332473 Sluiting Eco Ball
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 03 december in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
WHIRLPOOL/INDESIT Snappersluiting Product Beschrijving
Het WHIRLPOOL/INDESIT Snappersluiting 481253029445 Wasmachine heeft 2 jaar garantie. Een WHIRLPOOL/INDESIT Snappersluiting is geschikt voor Wasmachine en past op apparaten van WHIRLPOOL/INDESIT en Whirlpool.
De deur van een wasmachine sluit de wastrommel af tijdens het wasprogramma. Het onderdeel zorgt voor een waterdichte afsluiting en activeert via een deurschakelaar het vergrendelmechanisme. Zonder correct functionerende deur start de wasmachine niet en kan water weglekken. De deur bestaat doorgaans uit een kunststof frame, een glasvenster en een scharnierconstructie. Vervang de wasmachinedeur bij zichtbare scheuren in het frame of gebarsten glas, een deur die niet meer sluit of vergrendelt, lekkage rond de deuropening, of een kapot scharnier waardoor de deur scheef hangt. Ook wanneer de wasmachine een foutmelding geeft door een defect deurcontact, is vervanging van de deur of het slot nodig.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 481253029445 Snappersluiting van het merk WHIRLPOOL/INDESIT laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
WHIRLPOOL/INDESIT Snappersluiting Specificaties
Product
| Artikelnummer | 500574599 |
| Bestelnummer fabrikant | 481253029445 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | WHIRLPOOL/INDESIT |
| Contactgegevens fabrikant |
BAUKNECHT HAUSGERÄTE GMBH [email protected] https://www.bauknecht.de Industriestraße 48 70565 Stuttgart, DE |
| Voor apparaat | Wasmachine |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Whirlpool |
WHIRLPOOL/INDESIT Snappersluiting Beoordelingen
Ik had een onderdeel besteld, wat achteraf niet nodig bleek te zijn. Dit was totaal geen probleem, kon het gewoon terugsturen. Prima service
Goede service
Ik had een onderdeel besteld, wat achteraf niet nodig bleek te zijn. Dit was totaal geen probleem, kon het gewoon terugsturen. Prima service
Goede prijs en snel geleverd.
Goede prijs en snel geleverd
Goede prijs en snel geleverd.
Bekijk alternatieven voor dit Snappersluiting
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland