Dewalt Snaar 28596800 - Snaar
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Dewalt Snaar Product Beschrijving
Het Dewalt Snaar 28596800 Boormachine heeft Gebruik Aandrijving huishoudapparaten, Kleur Bruin/oker, Materiaal Rubber met textielversterking, Moeilijkheidsgraad Makkelijk, Oppervlakte afwerking Geribbeld patroon, Product type Aandrijfriem, Profiel Geribbeld, Tijdsduur installatie Kort en Vorm Rond/ringvormig. Een Dewalt Snaar is geschikt voor Boormachine en past op apparaten van Dewalt.
Het aandrijfdeel van een boormachine verzorgt de krachtoverdracht van de motor naar de boorspindel. Het omvat onderdelen zoals tandwielen, assen en koppelingscomponenten die de rotatiesnelheid en het koppel reguleren. Zonder een correct functionerend aandrijfdeel kan de boormachine het boorgereedschap niet aandrijven. Vervang het aandrijfdeel van uw boormachine bij: hoorbare krakende of slijpende geluiden tijdens gebruik, verlies van vermogen of koppel, onregelmatige rotatie van de boorspindel, zichtbare slijtage aan tandwielen of assen, of een boormachine die volledig niet meer aandrijft ondanks een werkende motor.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 28596800 Snaar van het merk Dewalt laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Dewalt Snaar Specificaties
Product
| Artikelnummer | 334216494 |
| Bestelnummer fabrikant | 28596800 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Dewalt |
| Contactgegevens fabrikant |
STANLEY BLACK & DECKER DEUTSCHLAND GMBH [email protected] https://www.stanleyworks.de Black-&-Decker-Strasse 40 65510 Idstein, DE |
| Voor apparaat | Boormachine |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Dewalt |
| Gebruik | Aandrijving huishoudapparaten |
| Kleur | Bruin/oker |
| Materiaal | Rubber met textielversterking |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Oppervlakte afwerking | Geribbeld patroon |
| Product type | Aandrijfriem |
| Profiel | Geribbeld |
| Tijdsduur installatie | Kort |
| Vorm | Rond/ringvormig |
Dewalt Snaar Beoordelingen
De filter was geplooid ongetwijfeld door transport, had moeten worden verzonden in één niet plooibare verpakking. We hebben die zelf terug recht gebogen maar dat is het ook niet.
de filter was geplooid
De filter was geplooid ongetwijfeld door transport, had moeten worden verzonden in één niet plooibare verpakking. We hebben die zelf terug recht gebogen maar dat is het ook niet.
Geduld met een ouder iemand over een onderwerp en een wijze van werken waar ik geen idee van had, hulde aan Gijs!
Geduld met een ouder iemand over een…
Geduld met een ouder iemand over een onderwerp en een wijze van werken waar ik geen idee van had, hulde aan Gijs!
Alles was goed , bestelling makkelijk ,snel bezorgd , materiaal goed
Alles was goed
Alles was goed , bestelling makkelijk ,snel bezorgd , materiaal goed
Bekijk alternatieven voor dit Snaar
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland