LG Schroef 1TTG0402618 - Zelftappende Trusskopschroef + 1
LG Schroef Product Beschrijving
Het LG Schroef 1TTG0402618 Magnetron heeft 2 jaar garantie. Een LG Schroef is geschikt voor Magnetron en past op apparaten van Atag en LG.
Een schroef voor de magnetron is een bevestigingselement dat interne en externe componenten op hun plaats houdt. Denk aan het vastzetten van het frontpaneel, de draaitafelmotor, het deksel of het binnenwerk. Schroeven zorgen voor de mechanische stabiliteit van de magnetron en voorkomen dat onderdelen lostrillen tijdens gebruik. Vervanging is nodig wanneer een schroef van de magnetron afgebroken, beschadigd of zoekgeraakt is. Zichtbare signalen zijn: loszittende panelen, een ratelend geluid tijdens gebruik, een deksel dat niet meer sluit of zichtbare schade aan de bevestigingspunten. Een ontbrekende schroef kan leiden tot onveilige situaties.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 1TTG0402618 Schroef van het merk LG laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
LG Schroef Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231400300 |
| Bestelnummer fabrikant | 1TTG0402618 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | LG |
| Contactgegevens fabrikant |
LG ELECTRONICS Deutschland GmbH [email protected] https://www.lge.de Alfred-Herrhausen-Allee 3-5 65760 Eschborn, DE |
| Voor apparaat | Magnetron |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Atag , LG |
LG Schroef Beoordelingen
Echt snel De volgende dag na de bestelling waren de onderdelen er. Een minpunt: als informatie had ik de mogelijkheid tot zendingtracking gewenst. Ook mijn e-mailvraag hierover werd niet beantwoord. Op de website staat "Reparatieadvies", maar zonder inhoud (blijkbaar).
Wirklich schnell
Wirklich schnell Am nächsten Tag nach der Bestellung warn die Teile da. Wermutstropfen: Als Information hätte ich mir die Möglichkeit zur Sendungsverfolgung gewünscht. Auch meine Mail-Anfrage dahingehend wurde nicht beantwortet. Auf der Webseite ist "Reparaturberatung" genannt, aber ohne Inhalt (anscheinend).
Het bestelde onderdeel van de broodrooster is na 2de maal gebruik al stuk
Het bestelde onderdeel van de…
Het bestelde onderdeel van de broodrooster is na 2de maal gebruik al stuk