Vestel Rubbervoetje 40077650 - Rubbervoetje 7x15 Dome Rev_1
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 21 september in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Vestel Rubbervoetje Product Beschrijving
Het Vestel Rubbervoetje 40077650 Monitor heeft Doel Anti-slip demping voor huishoudapparaten, Installatie tijdsduur Kort, Kleur Donkerblauw/grijs, Materiaal Rubber, Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk, Oppervlakte Gestructureerd met noppen, Product type Rubberen voet en Vorm Rond. Een Vestel Rubbervoetje is geschikt voor Monitor en past op apparaten van Vestel, Aiwa, Arena, Aya, Bush en meer.
De behuizing van een monitor vormt de externe constructie die alle interne componenten — zoals het paneel, de printplaten en de voeding — omsluit en beschermt. Ze bestaat doorgaans uit een voor- en achterpaneel van kunststof of metaal. De behuizing zorgt voor mechanische stevigheid, bescherming tegen stof en fysieke schade, en draagt bij aan de thermische beheersing van het apparaat. Vervanging van de monitorbehuizing is nodig bij zichtbare barsten, afgebroken klemmen of scharnieren, ontbrekende schroefpunten of vervorming door hitte of stoten. Ook loslatende voor- en achterpanelen die het interne frame niet langer stevig omhullen, zijn een teken van defect. Loszittende behuizingsdelen kunnen interne componenten blootstellen aan stof en beschadiging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 40077650 Rubbervoetje van het merk Vestel laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Vestel Rubbervoetje Specificaties
Product
| Artikelnummer | 312557161 |
| Bestelnummer fabrikant | 40077650 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Vestel |
| Contactgegevens fabrikant |
Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. [email protected] www.vestel.com.tr Organize Sanayi Bölgesi 45030 Manisa, TR |
| Voor apparaat | Monitor |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Aiwa , Arena , Aya , Bush , Clayton , Digihome , Dual , Electronia en meer |
| Doel | Anti-slip demping voor huishoudapparaten |
| Installatie tijdsduur | Kort |
| Kleur | Donkerblauw/grijs |
| Materiaal | Rubber |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Oppervlakte | Gestructureerd met noppen |
| Product type | Rubberen voet |
| Vorm | Rond |
Vestel Rubbervoetje Beoordelingen
Snelle afhandeling van het bestelde product. Betrouwbaar voor bestellingen. Rene
Snelle afhandeling van het bestelde…
Snelle afhandeling van het bestelde product. Betrouwbaar voor bestellingen. Rene
Snelle bezorging, erg goed verpakt, niemand had het onderdeel wat ik zocht maar onderdelen planet had het wel. Ga voortaan eerst hier kijken voor een onderdeel
Snelle bezorging, top bedrijf
Snelle bezorging, erg goed verpakt, niemand had het onderdeel wat ik zocht maar onderdelen planet had het wel. Ga voortaan eerst hier kijken voor een onderdeel
Bekijk alternatieven voor dit Rubbervoetje
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland