FINDER Printrelais tot 12V 415290120010 - 12vdc-8a-250v Relais Finder
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
FINDER Printrelais tot 12V Product Beschrijving
Het FINDER Printrelais tot 12V 415290120010 Microset heeft (Nenn-)schakelspanning AC 250 V, Contactvorm 2 Wisselaar / 2 CO / 2 Form C / DPDT, Max. duurstroom bij AC 8 A, Spoel-spanning 12 V en Spoelwinding DC. Een FINDER Printrelais tot 12V is geschikt voor Microset en past op apparaten van FINDER, Denon, en Marantz.
Bewegende electronica voor microsets omvat componenten zoals roterende encoders, draaiknoppen met schakelcontacten en mechanische potentiometers. Deze onderdelen verzorgen de fysieke bediening van functies als volumeregelaars, kanalenselectie en afstemming binnen de microset. Ze vormen de schakel tussen gebruikersinput en het elektronische signaalpad van het apparaat. Vervanging is nodig bij krakende of haperende draaiknoppen, onregelmatige signaalrespons bij bediening, wegvallend geluid tijdens het draaien van een regelaar, of volledig verlies van functie op een specifieke knop of schakelaar van de microset.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 415290120010 Printrelais tot 12V van het merk FINDER laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
FINDER Printrelais tot 12V Specificaties
Product
| Artikelnummer | 237352041 |
| Bestelnummer fabrikant | 415290120010 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | FINDER |
| Contactgegevens fabrikant |
FINDER GmbH – Worldwide subsidiary Online-Kontaktformular https://www.findernet.com/ Hans-Böckler-Str. 44 65468 Trebur, DE |
| Voor apparaat | Microset |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Denon , Marantz |
| (Nenn-)schakelspanning AC | 250 V |
| Contactvorm | 2 Wisselaar / 2 CO / 2 Form C / DPDT |
| Max. duurstroom bij AC | 8 A |
| Spoel-spanning | 12 V |
| Spoelwinding | DC |
FINDER Printrelais tot 12V Beoordelingen
Postnl maakte een fout met de levering en stuurde het pakketje retour afzender. Via mail de servicedesk op de hoogte gebracht, en de volgende dag werd het pakketje alsnog langs gebracht.
Postnl maakte een fout met de levering…
Postnl maakte een fout met de levering en stuurde het pakketje retour afzender. Via mail de servicedesk op de hoogte gebracht, en de volgende dag werd het pakketje alsnog langs gebracht.
Wat verwarring over het product werd door service goed opgelost
goede service
Wat verwarring over het product werd door service goed opgelost
Perfect geholpen met de nieuwe diepvriesklep
Perfect geholpen met de nieuwe…
Perfect geholpen met de nieuwe diepvriesklep
Deutschland