OPTIBELT Poly-V-snaar J - 1210j5el Elastische Poly-v-snaren
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
OPTIBELT Poly-V-snaar J Product Beschrijving
Het OPTIBELT Poly-V-snaar J Wasdroger heeft Aantal ribben Meerdere, Installatieduur 5-10 minuten, Kleur Zwart, Materiaal Rubber, Moeilijkheidsgraad Makkelijk, Product type Poly-V-Riem, Riemtype J-profiel en Vorm Gesloten lus. Een OPTIBELT Poly-V-snaar J is geschikt voor Wasdroger en past op apparaten van OPTIBELT, Aeg, Candy, Candyhoover, Electrolux en meer.
Een snaar voor de wasdroger is een gesloten aandrijfriem die de trommel verbindt met de elektromotor via een spanrol. De snaar zorgt voor de roterende beweging van de trommel tijdens het droogproces. Zonder een functionerende snaar kan de trommel niet draaien en stopt het droogproces volledig. Vervang de snaar van uw wasdroger wanneer de trommel niet meer draait terwijl het apparaat wel ingeschakeld is, bij hoorbare slijtagegeluiden zoals piepen of brommen, of wanneer de snaar zichtbaar gerafeld, gebarsten of gebroken is bij inspectie van het binnenwerk.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze Poly-V-snaar J van het merk OPTIBELT laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
OPTIBELT Poly-V-snaar J Specificaties
Product
| Artikelnummer | 500512388 |
| Bestelnummer fabrikant | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | OPTIBELT |
| Contactgegevens fabrikant |
Optibelt GmbH [email protected] https://www.optibelt.com Corveyer Allee 15 37671 Höxter, DE |
| Voor apparaat | Wasdroger |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Aeg , Zanussi , Electrolux , Candy , Candyhoover , Firstline , Haier , Hanseatic en meer |
| Aantal ribben | Meerdere |
| Installatieduur | 5-10 minuten |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Product type | Poly-V-Riem |
| Riemtype | J-profiel |
| Vorm | Gesloten lus |
OPTIBELT Poly-V-snaar J Beoordelingen
Snelle levering.
Snelle levering
Snelle levering.
Vandaag besteld morgen geleverd, perfect. Duidelijke website.
Vandaag besteld morgen geleverd
Vandaag besteld morgen geleverd, perfect. Duidelijke website.
Ideaal voor als je koelkast nog lang niet af is, maar er wel een onderdeel is stuk gegaan.
Ideaal voor als je koelkast nog lang…
Ideaal voor als je koelkast nog lang niet af is, maar er wel een onderdeel is stuk gegaan.
België (NL)
Deutschland