ELECTROLUX / AEG Netadapters 140117630214 - Adapter Uk 21.6v
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
ELECTROLUX / AEG Netadapters Product Beschrijving
Het ELECTROLUX / AEG Netadapters 140117630214 Overige heeft Max. Amperage 0,5A, Max. Vermogen 17,5W, Soort Netadapter, Soort spanning secundair DC en Spanning secundair 35V. Een ELECTROLUX / AEG Netadapters is geschikt voor Overige en past op apparaten van ELECTROLUX / AEG en Aeg.
Elektronische componenten zijn de functionele kern van diverse apparaten. Denk aan printplaten, condensatoren, weerstanden, transistoren en microcontrollers. Deze onderdelen regelen stroomgeleiding, signaalverwerking en aansturing van mechanische of digitale functies. Ze worden toegepast in uiteenlopende apparaattypen waar geen specifieke categorie voor beschikbaar is. Vervanging is nodig bij zichtbare brandschade, opgezette condensatoren, kortsluitingen of stroomuitval. Ook aanhoudende storingen, foutcodes, onregelmatig gedrag of een apparaat dat niet meer opstart kunnen wijzen op defecte elektronica. Visuele inspectie en meting met een multimeter helpen bij het lokaliseren van het defecte component.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 140117630214 Netadapters van het merk ELECTROLUX / AEG laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
ELECTROLUX / AEG Netadapters Specificaties
Product
| Artikelnummer | 412474910 |
| Bestelnummer fabrikant | 140117630214 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | ELECTROLUX / AEG |
| Contactgegevens fabrikant |
ELECTROLUX APPLIANCES AB [email protected] https://www.electroluxgroup.com Sankt Göransgatan 143 10545 Stockholm, SE |
| Voor apparaat | Overige |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Aeg |
| Max. Amperage | 0,5A |
| Max. Vermogen | 17,5W |
| Soort | Netadapter |
| Soort spanning secundair | DC |
| Spanning secundair | 35V |
ELECTROLUX / AEG Netadapters Beoordelingen
Snelle levering, reserveonderdeel past perfect!
Schnelle Lieferung
Schnelle Lieferung, Ersatzteil passt einwandfrei!
De motor voor mijn Miele stofzuiger werd snel geleverd,alleen jammer van de verpakking. Die was namelijk slecht verpakt en te groot,en nog eens weinig opvulmateriaal waardoor de doos kapot is gegaan ,en het doosje met motor(ook zonder opvul)in de verzenddoos heen en weer is geslingerd. Gelukkig werkt de motor naar behoren,had natuurlijk anders kunnen aflopen i.v.m. delicaat artikel.
Slecht verpakt
De motor voor mijn Miele stofzuiger werd snel geleverd,alleen jammer van de verpakking. Die was namelijk slecht verpakt en te groot,en nog eens weinig opvulmateriaal waardoor de doos kapot is gegaan ,en het doosje met motor(ook zonder opvul)in de verzenddoos heen en weer is geslingerd. Gelukkig werkt de motor naar behoren,had natuurlijk anders kunnen aflopen i.v.m. delicaat artikel.