TP VISION Netadapter voor notebook ADPCE2065YNK - Adapterprint Na
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
TP VISION Netadapter voor notebook Product Beschrijving
Het TP VISION Netadapter voor notebook ADPCE2065YNK Monitor heeft Max. Amperage 3,25A, Max. Vermogen 65W, Soort Tafelvoeding, Soort spanning secundair DC en Spanning secundair 20V. Een TP VISION Netadapter voor notebook is geschikt voor Monitor en past op apparaten van TP VISION, Aoc, en Philips.
Elektronica voor monitors omvat interne componenten zoals printplaten, inverters, T-con boards en voedingsmodules. Deze onderdelen regelen de beeldverwerking, stroomtoevoer en aansturing van het display. Ze vormen de kern van de signaalsturing tussen aansluitingen en het paneel. Vervanging van defecte elektronica herstelt de functionaliteit van de monitor zonder vervanging van het volledige apparaat. Vervanging van monitor-elektronica is nodig bij: geen beeld ondanks actief signaal, flikkerende of gestreept scherm, onjuiste kleurweergave, spontaan uitvallende monitor, zichtbare brandplekken op de printplaat of een monitor die niet opstart. Ook voortdurend resetten of het ontbreken van backlight-verlichting wijst op een defect elektronicacomponent.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze ADPCE2065YNK Netadapter voor notebook van het merk TP VISION laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
TP VISION Netadapter voor notebook Specificaties
Product
| Artikelnummer | 403827123 |
| Bestelnummer fabrikant | ADPCE2065YNK |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | TP VISION |
| Contactgegevens fabrikant |
TP VISION NETHERLANDS [email protected] https://www.tpvision.com Prins Bernhardplein 200 1097 JB Amsterdam, NL |
| Voor apparaat | Monitor |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Aoc , Philips |
| Max. Amperage | 3,25A |
| Max. Vermogen | 65W |
| Soort | Tafelvoeding |
| Soort spanning secundair | DC |
| Spanning secundair | 20V |
TP VISION Netadapter voor notebook Beoordelingen
Contact, hulp bij het zoeken naar het juiste onderdeel, snelle verzending
Total zufrieden!
Kontakt, Hilfe bei Suchen passenden Teil,Blitzversand
Snel geleverd
Snel geleverd
Snel geleverd
Er was een probleem bij de levering van het pakje en na een mailtje naar de klantendienst kreeg ik de dag zelf nog een antwoord waar ik verder mee kon.
Er was een probleem bij de levering van…
Er was een probleem bij de levering van het pakje en na een mailtje naar de klantendienst kreeg ik de dag zelf nog een antwoord waar ik verder mee kon.
Nederland