IBM-LENOVO Netadapter voor notebook 5A10N38177 - Ac-adapter
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 31 mei in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
IBM-LENOVO Netadapter voor notebook Product Beschrijving
Het IBM-LENOVO Netadapter voor notebook 5A10N38177 Overige heeft Ingangssteker USA, Max. Amperage 4A, Soort Netadapter, Soort spanning secundair DC, Spanning secundair 5V, Aansluiting Externe stroomadapter met kabel, Connector stijl Magnetische of stekkerconnector, Kabel type Geïntegreerde netwerkkabel, Kleur Zwart en Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk. Een IBM-LENOVO Netadapter voor notebook is geschikt voor Overige en past op apparaten van IBM-LENOVO, Acer, Allview, Amazon, Apple en meer.
Elektronische componenten zijn de functionele kern van diverse apparaten. Denk aan printplaten, condensatoren, weerstanden, transistoren en microcontrollers. Deze onderdelen regelen stroomgeleiding, signaalverwerking en aansturing van mechanische of digitale functies. Ze worden toegepast in uiteenlopende apparaattypen waar geen specifieke categorie voor beschikbaar is. Vervanging is nodig bij zichtbare brandschade, opgezette condensatoren, kortsluitingen of stroomuitval. Ook aanhoudende storingen, foutcodes, onregelmatig gedrag of een apparaat dat niet meer opstart kunnen wijzen op defecte elektronica. Visuele inspectie en meting met een multimeter helpen bij het lokaliseren van het defecte component.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 5A10N38177 Netadapter voor notebook van het merk IBM-LENOVO laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
IBM-LENOVO Netadapter voor notebook Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231442931 |
| Bestelnummer fabrikant | 5A10N38177 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | IBM-LENOVO |
| Contactgegevens fabrikant |
Lenovo (Deutschland) GmbH [email protected] https://www.lenovo.com/de/de/pc/ Meitnerstr. 9 70563 Stuttgart, DE |
| Voor apparaat | Overige |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Siemens , Acer , Allview , Amazon , Apple , Asus , Beafon , Blaupunkt en meer |
| Ingangssteker | USA |
| Max. Amperage | 4A |
| Soort | Netadapter |
| Soort spanning secundair | DC |
| Spanning secundair | 5V |
| Aansluiting | Externe stroomadapter met kabel |
| Connector stijl | Magnetische of stekkerconnector |
| Kabel type | Geïntegreerde netwerkkabel |
| Kleur | Zwart |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Product type | Laptop voedingsadapter |
| Vervang tijd | Kort |
| Vorm | Compact rechthoekig ontwerp |
IBM-LENOVO Netadapter voor notebook Beoordelingen
Dankje voor het opsturen van de onderdelen! Nu hebben we het kunnen maken. 😁👍
Dankje voor het opsturen
Dankje voor het opsturen van de onderdelen! Nu hebben we het kunnen maken. 😁👍
Onderdeel past perfect, snelle levering. Top
Onderdeel past perfect
Onderdeel past perfect, snelle levering. Top
Over de bestelling zelf heb ik geen klachten de onderdelen waren ok, en zijn reeds geplaatst. Een minpunt was de info ontvangen door DPD France : Geen enkele info ontvangen. Geen info over levertijd, Ik was niet thuis op het moment van aflevering, maar ook hier geen info ontvangen. Het pakket werd afgeleverd bij een postpunt, maar ook hier geen info ontvangen. Op de tracking staat dat DPD mij meermaals zou ingelicht hebben via SMS/mail, maar ik heb geen berichten ontvangen.
Niet tevreden over DPD France
Over de bestelling zelf heb ik geen klachten de onderdelen waren ok, en zijn reeds geplaatst. Een minpunt was de info ontvangen door DPD France : Geen enkele info ontvangen. Geen info over levertijd, Ik was niet thuis op het moment van aflevering, maar ook hier geen info ontvangen. Het pakket werd afgeleverd bij een postpunt, maar ook hier geen info ontvangen. Op de tracking staat dat DPD mij meermaals zou ingelicht hebben via SMS/mail, maar ik heb geen berichten ontvangen.
Deutschland