ELECTROLUX / AEG Manchet v wasmachine 1327246003 - Manchet
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
ELECTROLUX / AEG Manchet v wasmachine Product Beschrijving
Het ELECTROLUX / AEG Manchet v wasmachine 1327246003 Wasmachine heeft 2 jaar garantie. Een ELECTROLUX / AEG Manchet v wasmachine is geschikt voor Wasmachine en past op apparaten van ELECTROLUX / AEG, Aeg, Electrolux, Husqvarna en meer.
Het deurrubber van een wasmachine is de rubberen afdichtingsring aan de binnenzijde van de deuropening. Het vormt een waterdichte afsluiting tussen de deur en de trommel tijdens de wascyclus. Zonder een intacte afdichting kan water weglekken. Het deurrubber is ook bekend als deurmanset of deurpakking. Vervang het deurrubber van uw wasmachine bij zichtbare scheuren, gaten of verharding van het rubber. Andere signalen zijn: waterlekkage onder of rond de deur, schimmelvorming die niet te verwijderen is, of een beschadigde afdichting waardoor de deur niet meer goed sluit. Lekkage kan leiden tot waterschade.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 1327246003 Manchet v wasmachine van het merk ELECTROLUX / AEG laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
ELECTROLUX / AEG Manchet v wasmachine Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231234299 |
| Bestelnummer fabrikant | 1327246003 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | ELECTROLUX / AEG |
| Contactgegevens fabrikant |
ELECTROLUX APPLIANCES AB [email protected] https://www.electroluxgroup.com Sankt Göransgatan 143 10545 Stockholm, SE |
| Voor apparaat | Wasmachine |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Aeg , Electrolux , Husqvarna |
ELECTROLUX / AEG Manchet v wasmachine Beoordelingen
Alles verliep vlotjes, geen op- en aanmerkingen.
Alles verliep vlotjes
Alles verliep vlotjes, geen op- en aanmerkingen.
Was van de eerste keer het juiste stuk
Was van de eerste keer het juiste stuk
Was van de eerste keer het juiste stuk
heb onderdeel thermokoppel fornuis besteld. thermokoppel was echter niet geschikt voor mijn kookplaat. heb onderdeel teruggestuurd en het volledige bedrag terug gekregen. Onderdelenplanet heeft ook nog, na contact fabrikant, het juiste onderdeel kunnen leveren. Prima bedrijf dus.
Dit bedrijf heeft prima service afdeling
heb onderdeel thermokoppel fornuis besteld. thermokoppel was echter niet geschikt voor mijn kookplaat. heb onderdeel teruggestuurd en het volledige bedrag terug gekregen. Onderdelenplanet heeft ook nog, na contact fabrikant, het juiste onderdeel kunnen leveren. Prima bedrijf dus.
Deutschland