Boschsiemens Lepel 00635403 - Lepel
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 01 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Boschsiemens Lepel Product Beschrijving
Het Boschsiemens Lepel 00635403 Koffiezetapparaat heeft 2 jaar garantie. Een Boschsiemens Lepel is geschikt voor Koffiezetapparaat en past op apparaten van Boschsiemens, Bosch, Siemens, Zelmer en meer.
Een maatlepel voor koffiezetapparaten is een doseerhulpmiddel waarmee de juiste hoeveelheid koffiebonen of gemalen koffie wordt afgemeten. Het onderdeel zorgt voor een consistente dosering per koffiezetting en is specifiek afgestemd op de capaciteit van het betreffende koffiezetapparaat. De maatlepel wordt doorgaans meegeleverd bij het apparaat, maar is ook los verkrijgbaar als reserveonderdeel. Vervang de maatlepel van uw koffiezetapparaat wanneer het onderdeel gebroken, vervormd of beschadigd is. Ook bij ontbrekende schaalaanduidingen, waardoor nauwkeurige dosering niet meer mogelijk is, is vervanging nodig. Een verloren of zoekgeraakte maatlepel is eveneens een veelvoorkomende reden om een nieuwe te bestellen.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 00635403 Lepel van het merk Boschsiemens laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Boschsiemens Lepel Specificaties
Product
| Artikelnummer | 500008041 |
| Bestelnummer fabrikant | 00635403 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Boschsiemens |
| Contactgegevens fabrikant |
BSH HAUSGERÄTE SERVICE GMBH [email protected] https://www.bsh-group.com Carl-Wery-Str. 34 81739 Munich, DE |
| Voor apparaat | Koffiezetapparaat |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Bosch , Siemens , Zelmer |
Boschsiemens Lepel Beoordelingen
Het heeft 4 pogingen genomen om uiteindelijk te kunnen betalen. De wil om te helpen was er zeker wel.
Het heeft 4 pogingen genomen om…
Het heeft 4 pogingen genomen om uiteindelijk te kunnen betalen. De wil om te helpen was er zeker wel.
ok
ok
ok
snel en correct bezorgd
snel en correct bezorgd
snel en correct bezorgd
Bekijk alternatieven voor dit Lepel
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Nederland
Deutschland