KÜPPERSBUSCH/TEKA Koel/vriezerdeur 81633524 - Deur Konservator Ci3 330 Nf Eu
KÜPPERSBUSCH/TEKA Koel/vriezerdeur Product Beschrijving
Het KÜPPERSBUSCH/TEKA Koel/vriezerdeur 81633524 Koelvriescombinatie heeft 2 jaar garantie. Een KÜPPERSBUSCH/TEKA Koel/vriezerdeur is geschikt voor Koelvriescombinatie en past op apparaten van KÜPPERSBUSCH/TEKA, Beko, Flavel, Lamona en meer.
De boterklep is een afdekklap in de koelvriescombinatie, bevestigd aan de botervakhouder in de koelkastdeur. Het onderdeel beschermt boter en zachte zuivelproducten tegen directe koude lucht, waardoor de inhoud op een iets hogere temperatuur bewaard blijft dan de rest van het koelgedeelte. De klep is doorgaans gemaakt van transparant kunststof en werkt via een schanniersysteem. Vervang de boterklep van de koelvriescombinatie bij zichtbare scheuren of breuk in het kunststof, wanneer de klep niet meer sluit of openklapt, loszit van de scharnieren, of wanneer de inhoud van het botervak onbedoeld bevriest of uitdroogt door onvoldoende afdichting.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 81633524 Koel/vriezerdeur van het merk KÜPPERSBUSCH/TEKA laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
KÜPPERSBUSCH/TEKA Koel/vriezerdeur Specificaties
Product
| Artikelnummer | 500473200 |
| Bestelnummer fabrikant | 81633524 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | KÜPPERSBUSCH/TEKA |
| Contactgegevens fabrikant |
TEKA INDUSTRIAL, S.A, [email protected] www.teka.com Calle Cajo, 17 39011 Santander, Cantabria, ES |
| Voor apparaat | Koelvriescombinatie |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Beko , Flavel , Lamona |
KÜPPERSBUSCH/TEKA Koel/vriezerdeur Beoordelingen
Prettige, snelle en deskundige begeleiding van mijn aanvraag!
Snel en deskundig
Prettige, snelle en deskundige begeleiding van mijn aanvraag!
Snel
Snel
Snel
Op tijd geleverd en past. Zat wel een barst in het product, slordig maar niet voldoende reden om weer terug te sturen.
Op tijd geleverd, past, licht beschadigd.
Op tijd geleverd en past. Zat wel een barst in het product, slordig maar niet voldoende reden om weer terug te sturen.
België (NL)
Deutschland