GROUPE SEB Kneedhaak SS187115 - Deeghaak
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 09 september in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
GROUPE SEB Kneedhaak Product Beschrijving
Het GROUPE SEB Kneedhaak SS187115 Broodbakmachine heeft 2 jaar garantie. Een GROUPE SEB Kneedhaak is geschikt voor Broodbakmachine en past op apparaten van GROUPE SEB, SEB, en Tefal.
Een kneedhaak is het roterende mengonderdeel in een broodbakmachine. Het haak-vormige element is bevestigd op de aandrijfas en kneedt het deeg tijdens de bak- en rijscyclus. De kneedhaak zorgt voor een gelijkmatige glutenontwikkeling in het deeg en is gemaakt van voedselveilig materiaal, doorgaans aluminium of kunststof. Vervang de kneedhaak van uw broodbakmachine wanneer het deeg niet meer gelijkmatig gemengd wordt, de haak zichtbaar vervormd of gebroken is, of wanneer de haak los zit op de aandrijfas. Slijtage aan de centrale boring of beschadigingen aan het haakoppervlak zijn eveneens signalen dat vervanging noodzakelijk is.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze SS187115 Kneedhaak van het merk GROUPE SEB laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
GROUPE SEB Kneedhaak Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231332780 |
| Bestelnummer fabrikant | SS187115 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | GROUPE SEB |
| Contactgegevens fabrikant |
SEB INTERNATIONAL SERVICE [email protected] https://www.groupeseb.com Rue des Chars, BP 1 70310 Faucogney-et-la-Mer, FR |
| Voor apparaat | Broodbakmachine |
| Geschikt voor apparaten van het merk | SEB , Tefal |
GROUPE SEB Kneedhaak Beoordelingen
Echt snel De volgende dag na de bestelling waren de onderdelen er. Een minpunt: als informatie had ik de mogelijkheid tot zendingtracking gewenst. Ook mijn e-mailvraag hierover werd niet beantwoord. Op de website staat "Reparatieadvies", maar zonder inhoud (blijkbaar).
Wirklich schnell
Wirklich schnell Am nächsten Tag nach der Bestellung warn die Teile da. Wermutstropfen: Als Information hätte ich mir die Möglichkeit zur Sendungsverfolgung gewünscht. Auch meine Mail-Anfrage dahingehend wurde nicht beantwortet. Auf der Webseite ist "Reparaturberatung" genannt, aber ohne Inhalt (anscheinend).
Het bestelde onderdeel van de broodrooster is na 2de maal gebruik al stuk
Het bestelde onderdeel van de…
Het bestelde onderdeel van de broodrooster is na 2de maal gebruik al stuk
Bekijk alternatieven voor dit Kneedhaak
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.