ELECTROLUX / AEG Kabelhaspel van stofzuiger 2198347680 - Kabelhaspel
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 24 september in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
ELECTROLUX / AEG Kabelhaspel van stofzuiger Product Beschrijving
Het ELECTROLUX / AEG Kabelhaspel van stofzuiger 2198347680 Stofzuiger heeft 2 jaar garantie. Een ELECTROLUX / AEG Kabelhaspel van stofzuiger is geschikt voor Stofzuiger en past op apparaten van ELECTROLUX / AEG, Aeg, en Electrolux.
Een kabelhaspel voor de stofzuiger is het interne oprolmechanisme dat het netsnoer automatisch opbergt na gebruik. De haspel bevat een veer en remwerk die het snoer gecontroleerd intrekken. Dit onderdeel zorgt voor veilige snoerberging en voorkomt slijtage door loskliggend snoer. Kabelhaspels zijn apparaat- en merkspecifiek en dienen als directe vervanging van de originele component. Vervanging van de kabelhaspel van uw stofzuiger is nodig wanneer het snoer niet of schoksgewijs intrekt, halverwege blijft steken of volledig uitgerold blijft hangen. Ook een gebroken vergrendeling waardoor het snoer niet op lengte vastgezet kan worden, wijst op een defecte haspel. Zichtbare snoerschade door een slippende haspel vereist eveneens vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 2198347680 Kabelhaspel van stofzuiger van het merk ELECTROLUX / AEG laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
ELECTROLUX / AEG Kabelhaspel van stofzuiger Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231278845 |
| Bestelnummer fabrikant | 2198347680 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | ELECTROLUX / AEG |
| Contactgegevens fabrikant |
ELECTROLUX APPLIANCES AB [email protected] https://www.electroluxgroup.com Sankt Göransgatan 143 10545 Stockholm, SE |
| Voor apparaat | Stofzuiger |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Aeg , Electrolux |
ELECTROLUX / AEG Kabelhaspel van stofzuiger Beoordelingen
Niet telefonisch bereikbaar# veel talen en weinig actie. Onderdeel paste niet op het toestel- terwijl dat volgens hun wel zou moeten. Retourlabel sturen duurt erg lang ,om hun item retour te sturen zodat ze iemand anders er een plezier mee kunnen doen.
Niet telefonisch bereikbaar# veel talen…
Niet telefonisch bereikbaar# veel talen en weinig actie. Onderdeel paste niet op het toestel- terwijl dat volgens hun wel zou moeten. Retourlabel sturen duurt erg lang ,om hun item retour te sturen zodat ze iemand anders er een plezier mee kunnen doen.
De juiste materialen snel geleverd. Perfect!
De juiste materialen snel geleverd
De juiste materialen snel geleverd. Perfect!
DATGENE WAT BELOOFD IS, IS OOK GEBEURD. IETS LANG GEWACHT OP DE ONDERDELEN MAAR VERDER O.K !
DATGENE WAT BELOOFD IS, IS OOK GEBEURD, EN VERDER ALLES O.K!
DATGENE WAT BELOOFD IS, IS OOK GEBEURD. IETS LANG GEWACHT OP DE ONDERDELEN MAAR VERDER O.K !
Bekijk alternatieven voor dit Kabelhaspel van stofzuiger
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland