BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Kabelboom C00901752 - 2984003901 Kabelboom
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 25 oktober in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Kabelboom Product Beschrijving
Het BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Kabelboom C00901752 Wasdroger heeft 2 jaar garantie. Een BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Kabelboom is geschikt voor Wasdroger en past op apparaten van BEKO/GRUNDIG/ARCELIK, Beko, Elin, Smeg en meer.
Stekkers en kabels voor wasdrogers zorgen voor de elektrische verbinding tussen het apparaat en het stroomnet. De voedingskabel transporteert stroom naar de motor, verwarmingselementen en elektronica van de wasdroger. Zonder een goed functionerende kabel of stekker kan de wasdroger niet worden gevoed. Deze onderdelen zijn apparaat- en voltagespecifiek en dienen te voldoen aan de originele technische specificaties. Vervanging van de stekker of voedingskabel van een wasdroger is nodig bij: zichtbare beschadigingen zoals brandplekken, scheuren of gebroken aders, een losse of verwarmende stekker, stroomuitval specifiek bij de wasdroger, of een veiligheidsschakelaar die herhaaldelijk uitschakelt. Ook bij geur van verbrand plastic of een beschadigde kabelmantel dient de kabel direct vervangen te worden.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze C00901752 Kabelboom van het merk BEKO/GRUNDIG/ARCELIK laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Kabelboom Specificaties
Product
| Artikelnummer | 260695593 |
| Bestelnummer fabrikant | C00901752 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | BEKO/GRUNDIG/ARCELIK |
| Contactgegevens fabrikant |
ARCELIK A.S. [email protected] http://www.arcelikglobal.com Karaağaç Caddesi 2-6 34445 Istanbul, Beyoğlu, TR |
| Voor apparaat | Wasdroger |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Smeg , Beko , Elin |
BEKO/GRUNDIG/ARCELIK Kabelboom Beoordelingen
Echt snel De volgende dag na de bestelling waren de onderdelen er. Een minpunt: als informatie had ik de mogelijkheid tot zendingtracking gewenst. Ook mijn e-mailvraag hierover werd niet beantwoord. Op de website staat "Reparatieadvies", maar zonder inhoud (blijkbaar).
Wirklich schnell
Wirklich schnell Am nächsten Tag nach der Bestellung warn die Teile da. Wermutstropfen: Als Information hätte ich mir die Möglichkeit zur Sendungsverfolgung gewünscht. Auch meine Mail-Anfrage dahingehend wurde nicht beantwortet. Auf der Webseite ist "Reparaturberatung" genannt, aber ohne Inhalt (anscheinend).
Het bestelde onderdeel van de broodrooster is na 2de maal gebruik al stuk
Het bestelde onderdeel van de…
Het bestelde onderdeel van de broodrooster is na 2de maal gebruik al stuk