Smeg Houders 685970012 - Deur
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Smeg Houders Product Beschrijving
Het Smeg Houders 685970012 Vaatwasser heeft Installatietijd Kort, Kleur Donkergrijs/Antraciet, Materiaal Metaal en kunststof, Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk, Montagewijze Zelfklevend, Oppervlak Gestructureerde stof/schuimlaag en Producttype Bevestigingsbeugel. Een Smeg Houders is geschikt voor Vaatwasser en past op apparaten van Siemens en Smeg.
Houders in een vaatwasser zijn de plastic of metalen bevestigingselementen die bestek, glazen en servies op hun plaats houden tijdens het wasprogramma. Ze zijn bevestigd aan de onder- of bovenlade en zorgen voor een stabiele positionering van de vaat, zodat het water en reinigingsmiddel alle oppervlakken effectief bereiken. Vervanging van vaatwasserhouders is nodig bij zichtbare breuk, vervorming of ontbrekende onderdelen. Andere signalen zijn loshangende of wiebelige houders, vaat die tijdens het wassen omvalt, of onvoldoende vastzetting van bestek en glazen. Ook beschadigde coating op metalen houders, waardoor roestvorming optreedt, is een reden voor vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 685970012 Houders van het merk Smeg laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Smeg Houders Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231268332 |
| Bestelnummer fabrikant | 685970012 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Smeg |
| Contactgegevens fabrikant |
SMEG S.P.A. [email protected] https://www.smeg.com Via Leonardo da Vinci, 4 42016 Guastalla (RE), IT |
| Voor apparaat | Vaatwasser |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Siemens , Smeg |
| Installatietijd | Kort |
| Kleur | Donkergrijs/Antraciet |
| Materiaal | Metaal en kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Montagewijze | Zelfklevend |
| Oppervlak | Gestructureerde stof/schuimlaag |
| Producttype | Bevestigingsbeugel |
Smeg Houders Beoordelingen
Wat ik als minpunt heb is de verzending. Het rolletje had ook wel door de brievenbus gekund. Verpakking was volgens mij duurder dan het rolletje.
Wat ik als minpunt heb is de verzending
Wat ik als minpunt heb is de verzending. Het rolletje had ook wel door de brievenbus gekund. Verpakking was volgens mij duurder dan het rolletje.
ALLES WAS OKE BEDANKT
ALLES WAS OKE BEDANKT
ALLES WAS OKE BEDANKT
Snelle bezorging, erg goed verpakt, niemand had het onderdeel wat ik zocht maar onderdelen planet had het wel. Ga voortaan eerst hier kijken voor een onderdeel
Snelle bezorging, top bedrijf
Snelle bezorging, erg goed verpakt, niemand had het onderdeel wat ik zocht maar onderdelen planet had het wel. Ga voortaan eerst hier kijken voor een onderdeel
Deutschland