FABER/FRANKE/ROBLIN Houders 1330296687 - Sp Kapbevestigingen 420/490
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 14 november in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
FABER/FRANKE/ROBLIN Houders Product Beschrijving
Het FABER/FRANKE/ROBLIN Houders 1330296687 Afzuigkap heeft Afwerking Gegalvaniseerd staal, Installatietijd Kort, Kleur Zilver, Materiaal Metaal, Moeilijkheidsgraad Makkelijk, Ontwerp L-vormig met montagegatgetachtkoppeling, Oppervlakte Glanzend metaal met grijze kunststof secties en Producttype Bevestigingsbeugel. Een FABER/FRANKE/ROBLIN Houders is geschikt voor Afzuigkap en past op apparaten van FABER/FRANKE/ROBLIN en EXHAUSTO.
Bevestigingsdelen voor afzuigkappen omvatten schroeven, klemmen, beugels en montageplaten waarmee de afzuigkap aan de wand of het keukenkastje wordt bevestigd. Deze onderdelen zorgen voor een stabiele en veilige montage van de kap boven het kookgedeelte. Ze zijn specifiek afgestemd op het gewicht en de constructie van de afzuigkap. Vervang de bevestigingsdelen van uw afzuigkap bij zichtbare beschadiging, corrosie of vervorming van schroeven, beugels of klemmen. Ook bij een loszittende of scheefhangende afzuigkap, hoorbare trillingen tijdens gebruik, of wanneer de kap niet langer stevig aan de wand of het kastje is verankerd, is vervanging noodzakelijk.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 1330296687 Houders van het merk FABER/FRANKE/ROBLIN laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
FABER/FRANKE/ROBLIN Houders Specificaties
Product
| Artikelnummer | 500199594 |
| Bestelnummer fabrikant | 1330296687 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | FABER/FRANKE/ROBLIN |
| Contactgegevens fabrikant |
FABER S.P.A. [email protected] https://www.faberspa.com/ Viale XIII Luglio, 160 60044 Fabiano, IT |
| Voor apparaat | Afzuigkap |
| Geschikt voor apparaten van het merk | EXHAUSTO |
| Afwerking | Gegalvaniseerd staal |
| Installatietijd | Kort |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Ontwerp | L-vormig met montagegatgetachtkoppeling |
| Oppervlakte | Glanzend metaal met grijze kunststof secties |
| Producttype | Bevestigingsbeugel |
FABER/FRANKE/ROBLIN Houders Beoordelingen
snel, vrolijke prijs en prima passend.
snel
snel, vrolijke prijs en prima passend.
Prima
Prima
Prima
Super snel
Super snel
Super snel
Bekijk alternatieven voor dit Houders
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland