ELECTROLUX / AEG Houders 4055301925 - Aansluiting, Aanzuiging
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
ELECTROLUX / AEG Houders Product Beschrijving
Het ELECTROLUX / AEG Houders 4055301925 Afzuigkap heeft 2 jaar garantie. Een ELECTROLUX / AEG Houders is geschikt voor Afzuigkap en past op apparaten van ELECTROLUX / AEG en Electrolux.
Bevestigingsdelen voor afzuigkappen omvatten schroeven, klemmen, beugels en montageplaten waarmee de afzuigkap aan de wand of het keukenkastje wordt bevestigd. Deze onderdelen zorgen voor een stabiele en veilige montage van de kap boven het kookgedeelte. Ze zijn specifiek afgestemd op het gewicht en de constructie van de afzuigkap. Vervang de bevestigingsdelen van uw afzuigkap bij zichtbare beschadiging, corrosie of vervorming van schroeven, beugels of klemmen. Ook bij een loszittende of scheefhangende afzuigkap, hoorbare trillingen tijdens gebruik, of wanneer de kap niet langer stevig aan de wand of het kastje is verankerd, is vervanging noodzakelijk.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 4055301925 Houders van het merk ELECTROLUX / AEG laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
ELECTROLUX / AEG Houders Specificaties
Product
| Artikelnummer | 254185849 |
| Bestelnummer fabrikant | 4055301925 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | ELECTROLUX / AEG |
| Contactgegevens fabrikant |
ELECTROLUX APPLIANCES AB [email protected] https://www.electroluxgroup.com Sankt Göransgatan 143 10545 Stockholm, SE |
| Voor apparaat | Afzuigkap |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Electrolux |
ELECTROLUX / AEG Houders Beoordelingen
Onderdelen beschikbaar en snel leverbaar.
Onderdelen beschikbaar en snel…
Onderdelen beschikbaar en snel leverbaar.
Hallo, door een probleem met post.nl zijn mijn onderdelen niet toegekomen/verloren geraakt. Ik heb contact opgenomen met de klantendienst, het betreffende document ingevuld, en dit is dadelijk opnieuw opgestuurd. Ik had contact met Gijs. Perfecte service.
Perfecte service
Hallo, door een probleem met post.nl zijn mijn onderdelen niet toegekomen/verloren geraakt. Ik heb contact opgenomen met de klantendienst, het betreffende document ingevuld, en dit is dadelijk opnieuw opgestuurd. Ik had contact met Gijs. Perfecte service.
Bekijk alternatieven voor dit Houders
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland