Amica Geleidestift 9075037 - Telescoopgeleider Oven - Links
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 24 december in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Amica Geleidestift Product Beschrijving
Het Amica Geleidestift 9075037 Fornuis heeft Afwerking Geborsteld staal, Connector type Schroefdraad, Kleur Grijs, Materiaal Metaal, Moeilijkheidsgraad Makkelijk, Product type Geleide stift, Tijdsduur Kort en Vorm Recht. Een Amica Geleidestift is geschikt voor Fornuis en past op apparaten van Acer, Amica, Cylinda, Graef en meer.
Het aandrijfdeel van een fornuis verzorgt de mechanische aandrijving van bewegende componenten, zoals een draaispit of ventilatoren in de oven. Het onderdeel zet elektrische energie om in roterende beweging en zorgt voor een stabiele werking van het fornuis tijdens het bereidingsproces. Vervanging van het aandrijfdeel van een fornuis is nodig bij: een draaispit dat niet meer roteert, ongewone mechanische geluiden zoals schuren of klikken, zichtbare slijtage of gebroken tandwielen, of een ventilatoren die niet meer draaien ondanks stroomtoevoer.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 9075037 Geleidestift van het merk Amica laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Amica Geleidestift Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231317192 |
| Bestelnummer fabrikant | 9075037 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Amica |
| Contactgegevens fabrikant |
AMICA WRONKI S.A. [email protected] https://www.amica-group.com Ul. Mickiewicza 52 64-510 Wronki, PL |
| Voor apparaat | Fornuis |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Acer , Amica , Cylinda , Graef , Gram , Hansa , Inventum , Koenic en meer |
| Afwerking | Geborsteld staal |
| Connector type | Schroefdraad |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Product type | Geleide stift |
| Tijdsduur | Kort |
| Vorm | Recht |
Amica Geleidestift Beoordelingen
Onderdeel makkelijk kunnen vinden, snelle verzending en functioneert goed.
Onderdeel voor koffiemachine
Onderdeel makkelijk kunnen vinden, snelle verzending en functioneert goed.
goed op tijd geleverd
goed op tijd geleverd
goed op tijd geleverd
Deutschland