COM Deurschakelaars - Deurschakelaar Alternatief Voor Gorenje
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 02 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
COM Deurschakelaars Product Beschrijving
Het COM Deurschakelaars Fornuis heeft Soort schakelaar Deur-schakelaar. Een COM Deurschakelaars is geschikt voor Fornuis en past op apparaten van COM, Gorenje, Hisense, Inventum, Panasonic en meer.
Een deurschakelaar voor een fornuis is een elektrisch component dat detecteert of de ovendeur gesloten is. De schakelaar activeert of deactiveert functies zoals het ovenverlichting, de grill of het zelfrei nigingsprogramma. Zonder werkende deurschakelaar kunnen beveiligingssystemen in het fornuis niet correct functioneren. Vervang de deurschakelaar van uw fornuis wanneer: de oveninterne verlichting niet meer reageert op het openen of sluiten van de deur, het zelfrei nigingsprogramma niet start, de grill uitvalt of het fornuis een foutmelding geeft die verband houdt met de deurpositie.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze Deurschakelaars van het merk COM laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
COM Deurschakelaars Specificaties
Product
| Artikelnummer | 399868790 |
| Bestelnummer fabrikant | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | COM |
| Contactgegevens fabrikant |
ASWO International Service GmbH [email protected] https://www.aswo.com/ Riesweg 1 31036 Eime, DE |
| Voor apparaat | Fornuis |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Gorenje , Hisense , Inventum , Panasonic , Pelgrim , Upo |
| Soort schakelaar | Deur-schakelaar |
COM Deurschakelaars Beoordelingen
The part was sent promptly. It was the perfect fit for my dishwasher. Thank you.
Prompt service
The part was sent promptly. It was the perfect fit for my dishwasher. Thank you.
De afhandeling van de bestelling en bezorging op de aangegeven tijd puik inorde.
De afhandeling van de bestelling en…
De afhandeling van de bestelling en bezorging op de aangegeven tijd puik inorde.
Zonder aan de deur geweest te zijn meldde de chauffeur dat wij niet thuis waren. Gemakzucht, helaas. Na het pakket opgehaald te hebben bleek het bakblik niet 2 cm diep te zijn maar 4 cm. Niet zo besteld, maar ook goed. Hierbij dus mijn aandachtspunten. 😉
Paar verbeterpunten.
Zonder aan de deur geweest te zijn meldde de chauffeur dat wij niet thuis waren. Gemakzucht, helaas. Na het pakket opgehaald te hebben bleek het bakblik niet 2 cm diep te zijn maar 4 cm. Niet zo besteld, maar ook goed. Hierbij dus mijn aandachtspunten. 😉
Bekijk alternatieven voor dit Deurschakelaars
België (NL)
Deutschland