HISENSE/GORENJE Deurgreep 606663 - Greepbuis R5-200 Fs16-50 Bk022-g
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
HISENSE/GORENJE Deurgreep Product Beschrijving
Het HISENSE/GORENJE Deurgreep 606663 Keukenmachine heeft 2 jaar garantie. Een HISENSE/GORENJE Deurgreep is geschikt voor Keukenmachine en past op apparaten van HISENSE/GORENJE en Gorenje.
De greep of hendel van een keukenmachine is het handvat waarmee de gebruiker de kom vergrendelt, de kantelmechanisme bedient of de deksel opent en sluit. Dit onderdeel zorgt voor een veilige en stabiele bediening tijdens gebruik. Grepen en hendels zijn verkrijgbaar voor diverse merken en modellen keukenmachines. Vervang de greep of hendel van uw keukenmachine wanneer deze gebroken, gebarsten of afgebrokkeld is, niet meer goed vastklikt, losjes zit of de vergrendeling niet meer correct functioneert. Ook slijtage door intensief gebruik, verkleuringen of een beschadigde bevestiging zijn redenen voor vervanging.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 606663 Deurgreep van het merk HISENSE/GORENJE laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
HISENSE/GORENJE Deurgreep Specificaties
Product
| Artikelnummer | 277372081 |
| Bestelnummer fabrikant | 606663 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | HISENSE/GORENJE |
| Contactgegevens fabrikant |
Hisense Gorenje Germany GmbH [email protected] https://www.gorenje.com/ Parkring 31 85748 Garching, DE |
| Voor apparaat | Keukenmachine |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Gorenje |
HISENSE/GORENJE Deurgreep Beoordelingen
Onderdelen beschikbaar en snel leverbaar.
Onderdelen beschikbaar en snel…
Onderdelen beschikbaar en snel leverbaar.
Hallo, door een probleem met post.nl zijn mijn onderdelen niet toegekomen/verloren geraakt. Ik heb contact opgenomen met de klantendienst, het betreffende document ingevuld, en dit is dadelijk opnieuw opgestuurd. Ik had contact met Gijs. Perfecte service.
Perfecte service
Hallo, door een probleem met post.nl zijn mijn onderdelen niet toegekomen/verloren geraakt. Ik heb contact opgenomen met de klantendienst, het betreffende document ingevuld, en dit is dadelijk opnieuw opgestuurd. Ik had contact met Gijs. Perfecte service.
Bekijk alternatieven voor dit Deurgreep
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland