HISENSE/GORENJE Deur / Klep / Deksel HK1438991 - Schroefgatafdekking
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, vandaag verzonden
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
HISENSE/GORENJE Deur / Klep / Deksel Product Beschrijving
Het HISENSE/GORENJE Deur / Klep / Deksel HK1438991 Koffiezetapparaat heeft 2 jaar garantie. Een HISENSE/GORENJE Deur / Klep / Deksel is geschikt voor Koffiezetapparaat en past op apparaten van HISENSE/GORENJE, Bomann, Everglades, Hisense, Inventum en meer.
Een klep of deksel voor een koffiezetapparaat is een afdichtend onderdeel dat het waterreservoir, de koffiehouder of het apparaatbehuizing afsluit. Het voorkomt warmteverlies, spatten en stofinsluiting tijdens het zetproces. Afhankelijk van het model betreft het een reservoir- of filterdeksel, een klepje op het stoomgedeelte of een afdekking van het interne mechanisme. Vervanging is nodig bij zichtbare barsten, vervorming of breuk van het deksel of de klep. Ook stoomlekken, vochtuittreding buiten het reservoir, een slecht sluitende afdekking of een gebroken scharnierverbinding wijzen op slijtage. Een defecte klep kan leiden tot onjuiste drukopbouw en verminderde koffiekwaliteit.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze HK1438991 Deur / Klep / Deksel van het merk HISENSE/GORENJE laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
HISENSE/GORENJE Deur / Klep / Deksel Specificaties
Product
| Artikelnummer | 311301554 |
| Bestelnummer fabrikant | HK1438991 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | HISENSE/GORENJE |
| Contactgegevens fabrikant |
Hisense Gorenje Germany GmbH [email protected] https://www.gorenje.com/ Parkring 31 85748 Garching, DE |
| Voor apparaat | Koffiezetapparaat |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Bomann , Everglades , Hisense , Inventum , Pkm , Sangiorgio |
HISENSE/GORENJE Deur / Klep / Deksel Beoordelingen
Snelle en correcte levering van het goede onderdeel.
Snelle en correcte levering van het goed…
Snelle en correcte levering van het goede onderdeel.
Alles goed verlopen volgens berichtgeving
Alles goed verlopen volgens berichtgevin…
Alles goed verlopen volgens berichtgeving
Bezorgkosten voor brievenbus pakket zijn wel erg hoog
Bezorgkosten voor brievenbus pakket…
Bezorgkosten voor brievenbus pakket zijn wel erg hoog
Deutschland