Amica Demper 1041289 - Wielas
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 16 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Amica Demper Product Beschrijving
Het Amica Demper 1041289 Afzuigkap heeft Aansluiting Boutverbinding, Afwerking Geborsteld staal, Installatietijd 5-10 minuten, Kleur Zilver, Materiaal Metaal, Moeilijkheidsgraad Makkelijk, Montagerichting Horizontaal, Producttype Dempfer en Toepassingsgebied Huishoudelijk apparaat. Een Amica Demper is geschikt voor Afzuigkap en past op apparaten van Amica, Gorenje, en Mora.
Het aandrijfdeel van een afzuigkap zorgt voor de aandrijving van de ventilatormotor. Het brengt de waaier op het benodigde toerental om lucht en kookdampen af te voeren. Dit onderdeel omvat doorgaans de motor, condensatoren en bevestigingscomponenten. Het functioneert in combinatie met het filtersysteem en de elektronica van de afzuigkap. Vervang het aandrijfdeel van de afzuigkap bij: verminderde luchtafvoer, ongewone trillingen of schurende geluiden tijdens werking, een motor die niet opstart, oververhitting of een brandlucht. Ook bij zichtbare slijtage aan de motorwikkeling of een defecte condensator is vervanging van het aandrijfdeel noodzakelijk.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 1041289 Demper van het merk Amica laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Amica Demper Specificaties
Product
| Artikelnummer | 453202512 |
| Bestelnummer fabrikant | 1041289 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Amica |
| Contactgegevens fabrikant |
AMICA WRONKI S.A. [email protected] https://www.amica-group.com Ul. Mickiewicza 52 64-510 Wronki, PL |
| Voor apparaat | Afzuigkap |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Amica , Gorenje , Mora |
| Aansluiting | Boutverbinding |
| Afwerking | Geborsteld staal |
| Installatietijd | 5-10 minuten |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Moeilijkheidsgraad | Makkelijk |
| Montagerichting | Horizontaal |
| Producttype | Dempfer |
| Toepassingsgebied | Huishoudelijk apparaat |
Amica Demper Beoordelingen
Spullen waren goed en snel geleverd
Spullen waren goed en snel geleverd
Spullen waren goed en snel geleverd
ALLES WAS OKE BEDANKT
ALLES WAS OKE BEDANKT
ALLES WAS OKE BEDANKT
Wasmachine stuk, dempers, veren en koolstofborstels donderdag besteld, vrijdag geleverd en zaterdag hersteld, kwaliteit, snelheid, service en gemak 10/10!
Supersnelle en correcte levering
Wasmachine stuk, dempers, veren en koolstofborstels donderdag besteld, vrijdag geleverd en zaterdag hersteld, kwaliteit, snelheid, service en gemak 10/10!
Bekijk alternatieven voor dit Demper
Deutschland