WHIRLPOOL/INDESIT Condensator ontstorings 481212508001 - C00316195 Geluidsreductiefilter
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 02 november in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
WHIRLPOOL/INDESIT Condensator ontstorings Product Beschrijving
Het WHIRLPOOL/INDESIT Condensator ontstorings 481212508001 Afzuigkap heeft Capaciteit 0,12 μF, Merk WHIRLPOOL/INDESIT, Spanning 250 V en Type Ontstorings-condensator. Een WHIRLPOOL/INDESIT Condensator ontstorings is geschikt voor Afzuigkap en past op apparaten van WHIRLPOOL/INDESIT, Elica, en Whirlpool.
Een condensator voor een afzuigkap is een elektrisch onderdeel dat de startspanning van de afzuigkapmotor ondersteunt en stabiliseert. Het component slaat elektrische energie tijdelijk op en zorgt voor een betrouwbare aansturing van de ventilatormotor. Zonder werkende condensator kan de motor van de afzuigkap niet correct opstarten of functioneren. Vervang de condensator van uw afzuigkap wanneer de ventilatormotor niet meer opstart, onregelmatig draait of een zoemend geluid produceert zonder dat de motor op toeren komt. Ook bij oververhitting van de motor of het doorslaan van de groep kan een defecte condensator de oorzaak zijn.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 481212508001 Condensator ontstorings van het merk WHIRLPOOL/INDESIT laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
WHIRLPOOL/INDESIT Condensator ontstorings Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231266139 |
| Bestelnummer fabrikant | 481212508001 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | WHIRLPOOL/INDESIT |
| Contactgegevens fabrikant |
BAUKNECHT HAUSGERÄTE GMBH [email protected] https://www.bauknecht.de Industriestraße 48 70565 Stuttgart, DE |
| Voor apparaat | Afzuigkap |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Elica , Whirlpool |
| Capaciteit | 0,12 μF |
| Merk | WHIRLPOOL/INDESIT |
| Spanning | 250 V |
| Type | Ontstorings-condensator |
WHIRLPOOL/INDESIT Condensator ontstorings Beoordelingen
Snelle levering en top product. De wasmachine ring er direct in gezet en wasmachine lekt niet meer.
Snelle levering en top product
Snelle levering en top product. De wasmachine ring er direct in gezet en wasmachine lekt niet meer.
top supersnel geleverd
top supersnel geleverd
top supersnel geleverd
Bekijk alternatieven voor dit Condensator ontstorings
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland