WHIRLPOOL/INDESIT Chassisdeel (steker) 481253288096 - C00320235 Bus, Contra
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 24 oktober in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
WHIRLPOOL/INDESIT Chassisdeel (steker) Product Beschrijving
Het WHIRLPOOL/INDESIT Chassisdeel (steker) 481253288096 Koelkast heeft 2 jaar garantie. Een WHIRLPOOL/INDESIT Chassisdeel (steker) is geschikt voor Koelkast en past op apparaten van WHIRLPOOL/INDESIT, Amana, en Whirlpool.
Stekkers en kabels voor koelkasten verzorgen de elektrische verbinding tussen het netsnoer, de compressor, het thermostaat en overige interne componenten. Zonder een functionerende stroomkabel of aansluitstekker ontvangt de koelkast geen voeding en kan de koelcel niet op temperatuur blijven. Deze onderdelen zijn apparaatspecifiek en dienen te voldoen aan de originele spannings- en stroomspecificaties van de koelkast. Vervang de stekker of kabel van uw koelkast bij de volgende symptomen: de koelkast start niet op, de stroomtoevoer valt regelmatig weg, het netsnoer vertoont zichtbare beschadiging zoals scheuren of brandplekken, de stekker wordt abnormaal warm, of er is sprake van vonkvorming bij het aansluiten op het stopcontact.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 481253288096 Chassisdeel (steker) van het merk WHIRLPOOL/INDESIT laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
WHIRLPOOL/INDESIT Chassisdeel (steker) Specificaties
Product
| Artikelnummer | 414582734 |
| Bestelnummer fabrikant | 481253288096 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | WHIRLPOOL/INDESIT |
| Contactgegevens fabrikant |
BAUKNECHT HAUSGERÄTE GMBH [email protected] https://www.bauknecht.de Industriestraße 48 70565 Stuttgart, DE |
| Voor apparaat | Koelkast |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Amana , Whirlpool |
WHIRLPOOL/INDESIT Chassisdeel (steker) Beoordelingen
Niets op aan te merken
Niets op aan te merken
Niets op aan te merken
Gewoon goed en snel
Gewoon goed en snel
Gewoon goed en snel
Deutschland