Candyhoover Branderkop 07013342 - Behuizing

Branderkop
  Alleen bestelbaar via de klantenservice
Twijfel je of het past?
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden

Selecteer nu jouw apparaat

Candyhoover Branderkop Product Beschrijving

Het Candyhoover Branderkop 07013342 Fornuis heeft 2 jaar garantie. Een Candyhoover Branderkop is geschikt voor Fornuis en past op apparaten van Candyhoover en Bompani.

De branderkop is het bovenste onderdeel van een gaasbrander op een fornuis. Het verdeelt het gas gelijkmatig over de vlammengaten voor een stabiele verbranding. De branderkop werkt samen met de brenderring en de ontsteker. Bij beschadiging of verstopping functioneert de gasverdeling niet correct, wat de kookprestaties van het fornuis direct beïnvloedt. Vervang de branderkop van uw fornuis bij: ongelijkmatige of oranje vlammen, een branderkop die zichtbaar gebarsten of vervormd is, aanhoudende ontstekingsproblemen ondanks schoonmaak, of een brander die niet meer volledig ontsteekt. Ook verstopping door etensresten die niet te reinigen is, is een reden voor vervanging.

Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!

Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 07013342 Branderkop van het merk Candyhoover laat jouw apparaat weer werken als nieuw.

Candyhoover Branderkop Specificaties

Product

Artikelnummer 500213346
Bestelnummer fabrikant 07013342
Garantie 2 Jaar
Origineel Ja
Fabrikant Candyhoover
Contactgegevens fabrikant HAIER GERMANY GMBH
[email protected]
https://www.haier-europe.com
Konrad-Zuse-Platz 6
81829 München, DE
 
Kenmerken
Voor apparaat Fornuis
Geschikt voor apparaten van het merk Bompani

Candyhoover Branderkop Beoordelingen

Dit product heeft helaas nog geen beoordelingen, wij gelukkig wel!
5,0 / 5 Snel en goed.

Snel en goed.

13 november 2025 | Origineel
Origineel NL flag

Snel en goed.

Snel en goed.

5,0 / 5 onderdeel goed te vinden en duidelijk…

onderdeel goed te vinden en duidelijk of dit inderdaad het juiste onderdeel voor mijn toestel was. Snelle en correcte levering ( ook in Belgie)

26 februari 2026 | Origineel
Origineel BE flag

onderdeel goed te vinden en duidelijk…

onderdeel goed te vinden en duidelijk of dit inderdaad het juiste onderdeel voor mijn toestel was. Snelle en correcte levering ( ook in Belgie)

2,0 / 5 Heel hoge prijzen

Heel hoge prijzen, en verzendingskosten ook hoog!

01 februari 2026 | Origineel
Origineel BE flag

Heel hoge prijzen

Heel hoge prijzen, en verzendingskosten ook hoog!

Bekijk alternatieven voor dit Branderkop