Smeg Afdichting 754130971 - Plaatafdichting
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 01 juli in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Smeg Afdichting Product Beschrijving
Het Smeg Afdichting 754130971 Kookplaat heeft Gat aantal 2, Gat positie Symmetrisch, Kleur Rood/Roodbruin, Materiaal Rubber/Silicone, Moeilijkheidsgraad vervangen Heel makkelijk, Oppervlakte textuur Ruw/Poreus, Product type Dichtingsring, Tijdsduur vervangen Kort en Vorm Ovaal met twee gaten. Een Smeg Afdichting is geschikt voor Kookplaat en past op apparaten van Pelgrim en Smeg.
Een afdichting voor een kookplaat zorgt voor een gas- en hittebestendige afsluiting tussen de kookplaat en het aanrechtblad of de behuizing. Het onderdeel voorkomt dat gassen, vocht en vet doordringen in de constructie. Afdichtingen zijn verkrijgbaar voor gas-, inductie- en keramische kookplaten en zijn apparaat- en merk specifiek. Vervang de afdichting van uw kookplaat bij zichtbare beschadiging, scheuren of verharding van het rubber. Andere signalen zijn: gaslucht rondom de kookplaat, vochtindringing onder het apparaat, loslatende randen of zichtbare vetophoping onder de afdichtingsrand. Uitstel van vervanging kan leiden tot gevaarlijke situaties of verdere beschadiging van het aanrechtblad.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 754130971 Afdichting van het merk Smeg laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Smeg Afdichting Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231306429 |
| Bestelnummer fabrikant | 754130971 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Smeg |
| Contactgegevens fabrikant |
SMEG S.P.A. [email protected] https://www.smeg.com Via Leonardo da Vinci, 4 42016 Guastalla (RE), IT |
| Voor apparaat | Kookplaat |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Pelgrim , Smeg |
| Gat aantal | 2 |
| Gat positie | Symmetrisch |
| Kleur | Rood/Roodbruin |
| Materiaal | Rubber/Silicone |
| Moeilijkheidsgraad vervangen | Heel makkelijk |
| Oppervlakte textuur | Ruw/Poreus |
| Product type | Dichtingsring |
| Tijdsduur vervangen | Kort |
| Vorm | Ovaal met twee gaten |
Smeg Afdichting Beoordelingen
100 procent tevreden van de service
100 procent tevreden van de service
100 procent tevreden van de service
onderdeel goed te vinden en duidelijk of dit inderdaad het juiste onderdeel voor mijn toestel was. Snelle en correcte levering ( ook in Belgie)
onderdeel goed te vinden en duidelijk…
onderdeel goed te vinden en duidelijk of dit inderdaad het juiste onderdeel voor mijn toestel was. Snelle en correcte levering ( ook in Belgie)
Precies zo als besteld en geleverd
Precies zo als besteld en geleverd
Precies zo als besteld en geleverd
Bekijk alternatieven voor dit Afdichting
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland