Ansmann Acculaders v. standaard accu´s 10010093 - Comfort Multi Snellader Met Usb-poort Voor 1-4 Nimh-accu S
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Ansmann Acculaders v. standaard accu´s Product Beschrijving
Het Ansmann Acculaders v. standaard accu´s 10010093 Monitor heeft Aansluiting USB, Certificering CE-gemarkeerd, Compatibiliteit Alle standaardaccu's, Installatietijd Kort, Kleur Blauw en groen, Laadpoorten 4 poorten, LedIndicator Ja, Moeilijkheidsgraad Heel makkelijk, Producttype Universele accumulatorlader en Verpakkingsvorm Blister. Een Ansmann Acculaders v. standaard accu´s is geschikt voor Monitor en past op apparaten van Ansmann, Olympus, en Philips.
Elektronica voor monitors omvat interne componenten zoals printplaten, inverters, T-con boards en voedingsmodules. Deze onderdelen regelen de beeldverwerking, stroomtoevoer en aansturing van het display. Ze vormen de kern van de signaalsturing tussen aansluitingen en het paneel. Vervanging van defecte elektronica herstelt de functionaliteit van de monitor zonder vervanging van het volledige apparaat. Vervanging van monitor-elektronica is nodig bij: geen beeld ondanks actief signaal, flikkerende of gestreept scherm, onjuiste kleurweergave, spontaan uitvallende monitor, zichtbare brandplekken op de printplaat of een monitor die niet opstart. Ook voortdurend resetten of het ontbreken van backlight-verlichting wijst op een defect elektronicacomponent.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 10010093 Acculaders v. standaard accu´s van het merk Ansmann laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Ansmann Acculaders v. standaard accu´s Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231305978 |
| Bestelnummer fabrikant | 10010093 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Ansmann |
| Contactgegevens fabrikant |
ANSMANN ENERGY AG [email protected] www.ansmann.de Industriestr. 10 97959 Assamstadt, DE |
| Voor apparaat | Monitor |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Olympus , Philips |
| Aansluiting | USB |
| Certificering | CE-gemarkeerd |
| Compatibiliteit | Alle standaardaccu's |
| Installatietijd | Kort |
| Kleur | Blauw en groen |
| Laadpoorten | 4 poorten |
| LedIndicator | Ja |
| Moeilijkheidsgraad | Heel makkelijk |
| Producttype | Universele accumulatorlader |
| Verpakkingsvorm | Blister |
Ansmann Acculaders v. standaard accu´s Beoordelingen
Goed product en vlotte levering.
Goed product en vlotte levering.
Goed product en vlotte levering.
Het punt van online bestellen en extra bijbetalen voor thuislevering is dat het product ook effectief thuis wordt afgeleverd. Als dan niet eens de moeite gedaan wordt om het aan te bieden op het gevraagde adres en ik voor de levering thuis ben gebleven, vraag ik me af wat de toegevoegde waarde is van online bestellen.
Product OK, aflevering helaas niet
Het punt van online bestellen en extra bijbetalen voor thuislevering is dat het product ook effectief thuis wordt afgeleverd. Als dan niet eens de moeite gedaan wordt om het aan te bieden op het gevraagde adres en ik voor de levering thuis ben gebleven, vraag ik me af wat de toegevoegde waarde is van online bestellen.
makkelijk bestellen en snel binnen
makkelijk bestellen en snel binnen
makkelijk bestellen en snel binnen
Bekijk alternatieven voor dit Acculaders v. standaard accu´s
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
Deutschland