Sanyo Transistoren 2SA1480 - Transistor
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 18 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Sanyo Transistoren Product Beschrijving
Het Sanyo Transistoren 2SA1480 Meetapparaat heeft Frequentie 150 MHz, Merk SANYO, Polariteit PNP, Soort aansluiting Print-montage en Type behuizing TO-126. Een Sanyo Transistoren is geschikt voor Meetapparaat en past op apparaten van Sanyo, Denon, en Kenwood.
Een transistor is een halfgeleidercomponent die in meetapparaten wordt gebruikt voor het versterken of schakelen van elektrische signalen. Het onderdeel regelt de stroomsterkte binnen het circuit en zorgt voor nauwkeurige signaalverwerking. Transistors zijn essentieel voor de interne meetelectronica, zoals analoog-digitaalomzetting en signaalconditionering binnen multimeters, oscilloscopen en andere precisie-meetinstrumenten. Vervanging van een transistor in een meetapparaat is nodig bij: onjuiste of afwijkende meetwaarden, volledig uitvallen van de meetfunctie, oververhitting van de behuizing, zichtbare verbranding op de printplaat of wanneer het apparaat niet meer opstart. Een defecte transistor veroorzaakt vaak instabiele signaalversterking, wat leidt tot onbetrouwbare meetresultaten.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 2SA1480 Transistoren van het merk Sanyo laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Sanyo Transistoren Specificaties
Product
| Artikelnummer | 231432827 |
| Bestelnummer fabrikant | 2SA1480 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Sanyo |
| Contactgegevens fabrikant |
Panasonic Holdings Corporation Online-Kontaktformular https://holdings.panasonic/global/ Kadoma 1006 571-8501 Kadoma City, JP |
| Voor apparaat | Meetapparaat |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Denon , Kenwood |
| Frequentie | 150 MHz |
| Merk | SANYO |
| Polariteit | PNP |
| Soort aansluiting | Print-montage |
| Type behuizing | TO-126 |
Sanyo Transistoren Beoordelingen
Gewoon goed. Duidelijk en recht toe recht aan
Gewoon goed
Gewoon goed. Duidelijk en recht toe recht aan
Duidelijke website zeker als je het vergelijkt met andere aanbieders. Snelle, goede levering.
Zeer goed
Duidelijke website zeker als je het vergelijkt met andere aanbieders. Snelle, goede levering.
Het vervangonderdeel was binnen een dag daar. Bedankt.
Ersatzteil war innerhalb eines Tages da
Ersatzteil war innerhalb eines Tages da. Danke
Bekijk alternatieven voor dit Transistoren
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.