Sony Knop 251467701 - Knop
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Uiterlijk 30 juni in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
Sony Knop Product Beschrijving
Het Sony Knop 251467701 Receiver heeft Color Zilver en transparant, Connector type Schroefbevestiging, Design Cilindrisch met draakmechanisme, Difficulty level Makkelijk, Installation time Kort, Material Metaal en kunststof en Product type Aan/uit knop met metallische behuizing. Een Sony Knop is geschikt voor Receiver en past op apparaten van Sony.
De behuizing van een receiver is de externe beschermende omhulling van het apparaat. Het beschermt de interne elektronica — zoals tuner, versterker en voeding — tegen stof, vocht en fysieke beschadiging. De behuizing zorgt tevens voor correcte warmteafvoer en elektromagnetische afscherming. Vervanging van de originele behuizing herstelt de mechanische integriteit en het oorspronkelijke uiterlijk van de receiver. Vervang de behuizing van de receiver bij zichtbare scheuren, deuken of gebroken vergrendelpunten. Ook bij ontbrekende schroefgaten, vervorming door hitte of beschadiging na een val is vervanging nodig. Een beschadigde behuizing kan leiden tot slechte ventilatie, oververhitting van interne componenten of onvoldoende elektromagnetische afscherming.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 251467701 Knop van het merk Sony laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
Sony Knop Specificaties
Product
| Artikelnummer | 310970428 |
| Bestelnummer fabrikant | 251467701 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | Sony |
| Contactgegevens fabrikant |
Sony Europe B.V., Zweigniederlassung Deutschland Online Contact https://www.sony.de/ Kemperplatz 1 10785 Berlin, DE |
| Voor apparaat | Receiver |
| Geschikt voor apparaten van het merk | Sony |
| Color | Zilver en transparant |
| Connector type | Schroefbevestiging |
| Design | Cilindrisch met draakmechanisme |
| Difficulty level | Makkelijk |
| Installation time | Kort |
| Material | Metaal en kunststof |
| Product type | Aan/uit knop met metallische behuizing |
Sony Knop Beoordelingen
Snelle levering en goedkoop
Snelle levering en goedkoop
Snelle levering en goedkoop
Zonder aan de deur geweest te zijn meldde de chauffeur dat wij niet thuis waren. Gemakzucht, helaas. Na het pakket opgehaald te hebben bleek het bakblik niet 2 cm diep te zijn maar 4 cm. Niet zo besteld, maar ook goed. Hierbij dus mijn aandachtspunten. 😉
Paar verbeterpunten.
Zonder aan de deur geweest te zijn meldde de chauffeur dat wij niet thuis waren. Gemakzucht, helaas. Na het pakket opgehaald te hebben bleek het bakblik niet 2 cm diep te zijn maar 4 cm. Niet zo besteld, maar ook goed. Hierbij dus mijn aandachtspunten. 😉
Zeer snel, juiste prijs, keurig verpakt. Gewoon goed
Zeer tevreden
Zeer snel, juiste prijs, keurig verpakt. Gewoon goed
Bekijk alternatieven voor dit Knop
Er zijn helaas nog geen alternatieven voor dit product.
België (NL)
Deutschland