VISATON Condensator folie 5430 - Mkt-a Folienkondensator Axial
Incl. BTW en excl. verzendkosten
Voor 18:00 besteld, Dinsdag in huis
Controleer of dit onderdeel geschikt is voor jouw apparaat. Past het toch niet? Dan kun je gratis retourneren. Voorwaarden
VISATON Condensator folie Product Beschrijving
Het VISATON Condensator folie 5430 Overige heeft Capaciteit 8,2 μF, Merk VISATON, serie MKT-A, Spanning 250 V en Type Folie-condensator. Een VISATON Condensator folie is geschikt voor Overige en past op apparaten van VISATON.
Elektronische componenten zijn de functionele kern van diverse apparaten. Denk aan printplaten, condensatoren, weerstanden, transistoren en microcontrollers. Deze onderdelen regelen stroomgeleiding, signaalverwerking en aansturing van mechanische of digitale functies. Ze worden toegepast in uiteenlopende apparaattypen waar geen specifieke categorie voor beschikbaar is. Vervanging is nodig bij zichtbare brandschade, opgezette condensatoren, kortsluitingen of stroomuitval. Ook aanhoudende storingen, foutcodes, onregelmatig gedrag of een apparaat dat niet meer opstart kunnen wijzen op defecte elektronica. Visuele inspectie en meting met een multimeter helpen bij het lokaliseren van het defecte component.
Apparaat kapot of op zoek naar onderdelen? Geen zorgen- Wij helpen je!Repareer je apparaat, vind extra accessoires of vervang onderdelen met onze originele of vervangende onderdelen die passen op jouw apparaat. Deze 5430 Condensator folie van het merk VISATON laat jouw apparaat weer werken als nieuw.
VISATON Condensator folie Specificaties
Product
| Artikelnummer | 384239056 |
| Bestelnummer fabrikant | 5430 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Origineel | Ja | Fabrikant | VISATON |
| Contactgegevens fabrikant |
VISATON [email protected] https://www.visaton.de Ohligser Str. 29-31 42781 Haan, DE |
| Voor apparaat | Overige |
| Geschikt voor apparaten van het merk | |
| Capaciteit | 8,2 μF |
| Merk | VISATON |
| serie | MKT-A |
| Spanning | 250 V |
| Type | Folie-condensator |
VISATON Condensator folie Beoordelingen
Een vlotte afhandeling vanaf bestelling tot levering.
Een vlotte afhandeling vanaf bestelling…
Een vlotte afhandeling vanaf bestelling tot levering.
Na overleg bleek een onderdeel snel leverbaar te zijn die niet online stond! Er werd actief meegedacht en direct geschakeld. Klasse!
Super service!
Na overleg bleek een onderdeel snel leverbaar te zijn die niet online stond! Er werd actief meegedacht en direct geschakeld. Klasse!
Deutschland